Pasākums "B2B 2009"

Anastasia Anisenko, 24.02.2009., 22:40

7. martā, līdz ar pavasara iestāšanos un starptautiskās sieviešu dienas priekšvakarā "Bacardi Club" un "Dnk music community" piedāvā pašu neparastāko šī gada dīdžeju festivālu "B2B 2009".

Uz "Dirty Deal Café" kluba skatuves kāps tikai dīdžeju dueti, kuri kopīgi radīs skaņu zīmējumu. Lai pastiprinātu tuvojošos pavasara siltuma atmosfēru un noskaņu, festivāls В2B norisināsies zem pašas saulainākās Bacardi® līnijas — LimõN zīmola.

Festivāla norises vieta – Dirty Deal Cafe - tiks aprīkota netikai ar papildus gaismas, skaņas, video un lāzeraprīkojumu, bet arī ar saulainām dekorācijam.

Pirmajā pasākumā piedalīsies paši pieprasītākie dīdžeji un promouteri, bet turpmāk dīdžeji varēs piedalīties projektā, reģistrējoties mājaslapā un iesniedzot pieteikumu s kopā ar mūzikas materiālu.

Par festivāla viesiem šoreiz kļūs krievu dīdžeju elites pārstāvji - nesen izveidojies, bet jau lielu popularitāti ieguvis duets- Mineral Brutal Dalībnieki: Serž Leo Gross un Stas Himič (Casual Underground/cu). Projeks radies 2008. gada pavasarī no vairākām divu mūziķu kopīgām sesijām. Dalībnieku entuziasms un liela mēroga krievu dīdžeju un producentu kopienas atbalsts ļāva Mineral Brutal ātri pieteikt sevi klubu auditorijā. Mineral Brutal daiļrade ir piesātināta ar visdažādākām minimal tehno noskaņām: lauztām perkusijas pasāžām, monolīta basiem, vēsām atmosfēras skaņām, brutālu kristālu romantiku un dziļu ritma sekcijas mineralizāciju.

Tāpat festivāla ietvaros uzstāsies Maskavas dīdžejs un producents: Dj Arshanitsa. Profesionāls dīdžejs, daudzu Maskavas klubu rezidents, vislielākās krievu elektroniskās deju mūzikas kolekcijas īpašnieks. Artjoms Aršanica ir klubu brenda Electroшик dibinātājs. Brends ir virzīts uz krievu elektroniskās skatuves attīstību un formēšanu. Festivālā Artjoms piedalās eksperimentālajā mūzikas projektā kopā ar Rīgas dīdžeju Panbiopanika. Viņu uzstašanās "Spēlejot Klusumu" laikā telpa un klausītāji iegrims Idm/electro/deepminimal atmosfērā.

Tāpat B2B uzbrukumā dosies iemīļotie Rīgas dīdžeji.

B2B red room:

Ivars Mednis (b2b) Ivarzz

mineral Brutal (Ru)

Bogdan Taran (b2b) Zazzy

vital (b2b) Le Zzz

kris Hovel (b2b) Dirtnap

red electronika (b2b) Pan mechanika

B2B limon room:

Pan (b2b) Orama

max Brannslokker (b2b) Katya Tyukova

cliché (b2b) Brain

panbiopanika (b2b) Arshanitsa (Ru)

Bombey (b2d) Marimana
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
я гадюка. я жив в україні в маріополі зараз живу в польщі. де знайти роботу??? гадюка

viperfer

go88

Brucelof

Richardviokyienāktreģistrēties