Partyplanet

Da White (Synthesis Crew), 14.09.2009., 11:12

19. septembrī Limbažu klubā "Tonuss" "Synthesis" sadarbībā ar Igaunijas "Tre Music" piedāvā klubu mūzikas pasākumu "Partyplanet", sākums plkst. 22:00.

Ir sākPartyplanetusies klubu sezona un "Partyplanet" atgriežas, šoreiz virzoties tālāk no Igaunijas robežas. Kontakts ar Partyplanetāriju tiks dibināts Limbažos, kluba Tonuss lielajā zālē, kur uzstāsies "Tre Music" dīdžeji - Siim Pohlak un Triple Y, ka arī "Synthesis" pārstāvis Da White, bet iesildīs komunikācijas aparatūru DJ SFX.

Partyplanetārija komiteja informē, ka lielā zāle tiks aprīkota ar papildus skaņas un gaismas tehniku, kā arī ir gaidāmi dažādi pārsteigumi.

Savukārt mazajā zālē apmeklētāji varēs ceļot laikā. Dīdžeji SFX, NRJ un NS piedāvās visu laiku labāko hītu izlasi.

"Tre Music" komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. TRE pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki: Paffendorf, Ida Corr, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Rob Mayth, DJ Lawless un citi. TRE Music ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).

Da White – dīdžejs un producents, "Synthesis" projekta dibinātājs. Ar dīdžeju lietām nodarbojas jau vairāk kā 10 gadus. Spēlējis dažāda mēroga pasākumos ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā.

Ieejas maksa: Līdz plkst. 24:00 - 2.00Ls, pēc pusnakts - 2.50Ls.

Pirmajiem 10 apmeklētājiem ekskluzīva dāvana! Nenokavē!

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Progressive FM, draugiem.lv, nightlife.lv, Dancebox, easyget.lv, ind-ex.com, pozitivaszinas.lv, notikumi.lv, HC.lv, djtop.lv, lvdats.lv.

Vairāk informācijas: www.synthesiscrew.com
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
jankab, 14.09.2009. 17:21:45 (ip:213.175.127.4)
Komentāra reitings: 0

Forši!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Pqafbas mdunsby@hybridge.com :

Qggcjzh

Zgtbhhf martin15@martins.com :

Gywhfuj

Yrrffao mdunsby@hybridge.com :

Gbjgcohienāktreģistrēties