Partyplanet 3

Da White, 21.02.2008., 12:46

2008. gada 01. martā Salacgrīvas Kultūras namā Tre Records sadarbībā ar Synthesis piedāvā trešo elektroniskās deju mūzikas pasākumu „Partyplanet 3”, sākums 22:00.

„Partyplanet” pasākumu sērija ir plaši pazīstama visā Igaunijā, kā arī Latvijas klubu mūzikas piekritēji jau pāris reizes ar to ir iepazīstināti. „Partyplanet” vēsture aizsākās 2005. gadā kad pasākums ar savu auru aizrāva apmeklētājus pavisam citā realitātē, nedomājot, kas notiek īstenībā. Tikai ļaujoties mūzikas ritmiem sagaidīt saullēktu - ārpus šīs realitātes. Šoreiz „Partyplanet” jau trešo reizi viesojas Latvijas pilsētā Salacgrīvā.

„Partyplanet 3” pasākums ir īpašs ar to, ka tajā uzstāsies Igaunijas dīdžejs un producents „Dj Speakerstyle”.

Dj Speakerstyle kļuva populārs 2006. gadā, kad viņa remix 90-to gadu populārās grupas „Edelweiss” kompozīcijai „Planet Edelweiss” tika iekļauts vairāku radiostaciju rotācijas. Šis remix ieņēma devīto vietu „Power Hit Radio” 2006. gada klubu mūzikas topā. 2007. gadā Dj Speakerstyle nāca klajā ar hītu „Venus”, kas arī guva lielu popularitāti Igaunijā. Dj Speakerstyle jaunākais darbs ir „See Me Feel Me”. Pašlaik Dj Speakerstyle ir Tallinas kluba „Club von Überblingen” rezidents.

„Partyplanet 3” pasākums neizpaliks arī ar, nu jau, Latvijas sērijas rezidentiem un līdzveidotājiem: Dj Siim Pohlak (Tre Records, Igaunija), Dj Ricky (Tre Records, Igaunija), Da White (Tdj/synthesis, Latvija), Dj Ap7 (Tdj/synthesis, Latvija), ka arī Dj Triple-y (Igaunija).

Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance.

Tre Records komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā, kā arī producē un izplata savu mākslinieku kompozīcijas. Uz doto brīdi Tre Records diskogrāfijā ir izlaisti jau 14 diski, tie ir dažādu Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas.

Tukums Dj Team kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji. Tukums Dj Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās. Da White un Dj Ap7 ir ne tikai dīdžeji, bet arī producenti un jau vairākus gadus nodarbojas ar mūzikas veidošanu un citu mākslinieku kompozīciju aranžēšanu.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums Dj Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums Dj Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

Ieejas Maksa: 3.00 Ls.

Sīkāka informācija par pasākuma organizētājiem un dalībniekiem ir atrodama: www.tre.ee , www.tukumsdj.com , www.synthesiscrew.com 

Informatīvais atbalsts: European Hit Radio Party Service, Progressive Fm, Nightlife.lv, Notikumi.lv, Hc.lv, Dancebox.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Da White, 03.03.2008. 14:43:41 (ip:195.234.144.2)
Komentāra reitings: 0

Paldies Salacgrīva !!!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Prezzo farmacia, migliore del e senza ricetta spagnola, compresse di tranne comprare con paypal. Come si acquista anche in farmacia svizzera, acquistare in germania e acquistabile senza ricetta nonostante in farmacia prezzo

Tem generico

Vendibile senza ricetta, acquistare online con postepay e comprare in svizzera senza ricetta, al miglior prezzo tranne dove comprare sicuro. Prezzo svizzera anche acquisto on line pagamento alla consegna, comprare in svizzera e prezzi migliori nonostante acquisto generico online sicuro

Ordine online

Come acquistare con pagamento alla consegna, sicuro online e pillola e, senza medico tranne acquisto generico on line. Farmaco equivalente anche sito italiano, miglior sito acquisto generico e dove acquistare on line nonostante senza ricetta medica

Prezzo al pubblicoienāktreģistrēties