Pārsteigums "Garāžas duelī"

R’N’R, 14.04.2009., 18:21

Līdz šim smagākajā Rock’n’riga Garāžas dueļa drāmā pirmo reizi uzvarētājs tiek noskaidrots veselos četros raundos!

Brīvdienu vējiem pūšot, 10.aprīļa vakarā R’N’R teritorijā plosījās kārtīgs orkāns – Skrundas/liepājas kolektīvs "Barrel" stājās pret psycho rīdziniekiekm "Adam Family".

Pirmajā raundā kurzemnieki "Barrel" sita smagi – "Whitesnake"- "Still Of The Night" un uzreiz sevi lika manīt grupas vokālists ar atzīstamu rīkles smilšpapīru. "Adam Family" uz to atbildēja ar ekstravagantu versiju "Bloodhound Gang"- "The Roof is On Fire" latviešu valodā. Publiskajā ovāciju balsojumā pirmoreiz R’N’R Garāžas dueļu vēsturē raunds beidzās neizšķirti, jo daudzskaitlīgā R’N’R žūrija vienlīdz skaļi atbalstīja abas komandas.

Otrajā raundā "Barrel" atkal "iziet ar kreiceni" – "Marylin Manson"- "The Beautiful People", pret ko "Adam Family" liek kolosālu blūza improvizācijas paraugskolu "Jimi Hendrix"- "Voodoo Child" manierē...ar gitāras triekšanu griestos skaņdarba izskaņā. Lieki piebilst, ka instruments ir 1982. gada Gibson... Lai vai kā, bet otraja raundā uzvaru izpelnās Barrel. 1:0.

Trešais raunds nāk ne ar mazāku saspīlējumu – "Barrel" un "Highway to Hell" no "Ac/dc", savukārt "Adam Family" jau ar pilnu tvaiku izmanto tikai ekstravagances pieeju un pretim liek pop hitu "It’s a wonderful life"...un izrauj neizšķirtu, kas savukārt situāciju padara pagalam neapskaužamu. R’N’R Garāžas dueļu nolikumā ir prasība pēc trim koverversijām, bet šobrīd jau vajag ceturto!!! Ne mirkli nevilcinādamas abas grupas piedāvā vēl pa vienai dziesmai un cīņa turpinās izšķirošajā ceturtajā raundā.

Ceturtais raunds sākas smagi - ar "Barrel" versiju par "Metallica"- "For Whom The Bell Talls" savukārt "Adam Family" pretim liek "Black Sabbath"- "Sweet Leaf" un arī šeit bez ekstra gājieniem neiztikt – apzinoties, ka šis ir izšķirošais raunds, "Adam Family" līderis Tomass vienkārši iegāžas bungās, bet pēc tam, iespējams, lielā stresa dēļ vairs netiek augšā. Tikmēr tauta balso un galīgo uzvaru izcīna kurzemnieki "Barrel"! Viņi cīņu turpinās jau ceturtdaļfinālā, kurš sāksies 8.maijā.

Superfināls notiks 19.jūnijā un uzvarētājs saņems skaidras naudas summu, ko "Rock’N’Riga" būs līdz tam brīdim iekrājuši. Iekrājumu veido katras piektdienas speciālā dzēriena apgrozījuma procents. Šībrīža uzkrājums – 507 LVL.

Nākamā regulārā čempionāta cīņa jau šopiektdien, 17.aprīlī un cīņā dosies liepājnieki "Coming Soon" pret "Yula".

"Rock’N’Riga" strādā katru dienu, arī svētkos, līdz pēdējam klientam, izņemot svētdienas, kad darba laiks ir līdz 21:00.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā

Curtisbealp

Hello. And Bye.

XRumerTest

یک خرید

Angeliaienāktreģistrēties