Pagarināta „boms.lv” akcija „Nosaki dziesmas cenu pats!”

Jānis Polis, 11.06.2007., 22:26

Sabiedrība „Tilde” ir vienojusies ar Latvijas mūzikas izdevniecībām par akcijas „Nosaki dziesmas cenu pats!” pagarināšanu līdz 17. jūnijam.

Lai atbalstītu Latvijas dziesmu autorus un izpildītājus, kā arī, lai pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai nodrošinātu iespēju iepazīties ar jaunā tiešsaistes audiovizuālā satura veikala „boms.lv” piedāvātajiem pakalpojumiem, sabiedrība „Tilde” ir vienojusies ar Latvijas mūzikas izdevniecībām par akcijas „Nosaki dziesmas cenu pats!” pagarināšanu līdz 17. jūnijam. Akcijas laikā ikviens „boms.lv” apmeklētājs var pats izvēlēties summu, par kuru iegādāties sevi interesējošās dziesmas, turklāt visi iegūtie līdzekļi nonāk tieši izpildītāju rīcībā.

Akcijas „Nosaki dziesmas cenu pats!” pirmajās divās dienās ar iespēju legāli lejupielādēt audiovizuālo saturu no „boms.lv” iepazinušies vairāki tūkstoši interneta lietotāju, tā skaidri apliecinot šāda servisa nepieciešamību

Ņemot vērā akcijas popularitāti, sabiedrība „Tilde” un Latvijas mūzikas izdevniecības ir vienojušās pagarināt akciju „Nosaki dziesmas cenu pats!” līdz pat 17. jūnijam. Visiem „boms.lv” reģistrētajiem lietotājiem akcijas laikā ir iespēja lejupielādēt jebkuras 5 dziesmas par paša lietotāja noteiktu cenu. Mūzikas izdevniecības ir piekritušas šajās dienās neieturēt savu peļņas daļu, savukārt sabiedrība „Tilde” ir apņēmusies no saviem līdzekļiem segt autoratlīdzības un bankas komisijas maksājumus, tādēļ visi akcijas laikā iegūtie līdzekļi nonāks tikai un vienīgi dziesmu izpildītāju rīcībā. „Tilde” arī ir izveidojusi īpašu balvu fondu, kuru sadalīs lejupielādēto dziesmu izpildītāji. Akcijas rezultāti tiks paziņoti pēc tās noslēguma, savukārt balvas izpildītāji saņems īpašā pasākumā jūlija sākumā.

Akcijas ietvaros pirkumus var apmaksāt ar ikvienu kredītkarti vai debetkarti, kā arī izmantojot „CityCredit” mikromaksājumu sistēmu. Pēc akcijas noslēguma, paralēli jau minētajām norēķinu iespējām, pirkumus būs iespējams apmaksāt arī ar SMS palīdzību.

Šobrīd „boms.lv" lejupielādei piedāvā jau vairāk nekā 414 albumu un 5772 dziesmu. Veikals regulāri sastāda visvairāk lejupielādētā satura topu. Plānots, ka daudzu mākslinieku jaunākie singli un albumi „boms.lv” būs pieejami vēl pirms to izdošanas fiziskā formātā. Visa satura izvietošanu veikalā ir apstiprinājuši tā autortiesību īpašnieki.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
uF3vQ2zA6 cI4dC5hE9 tK1zE6vM3 tG7lS7kN7 mN1oI5wM4

Flossie

fM4gG3rT7 qD8oF7iW5 bI9fJ9sD5 nC2zB6gF5 bQ7fU5yL7

Jani

Edwardbugienāktreģistrēties