Otrie Ziemassvētki Rock`n`Soul noskaņā

Jana Altenberga, 24.12.2010., 02:13

26. Decembrī, Folkkluba ALA Pagrabā notiks apvienības "The Smoking Caterpillars" koncerts, kas, netradicionāli Otrajiem Ziemassvētkiem, izskanēs psychodelic rock'n'soul noskaņā.

Tiem, kam svētki šķiet par garu un pēc divu dienu kārtīgas atpūšanās radu lokā ir vēlme iziet no mājas, un pavadīt laiku pacilātā noskaņā, ir iespēja to izdarīt Folkkluba ALAS Pagrabā. Vakara gaitā klubā tiks atskaņota pārsvarā blues/rock/jazz mūzika (bez "The Smoking Caterpillars"Ziemassvētku dziesmām un tām raksturīgās melanholijas), un plkst. 21:00 uz skatuves kāps Latvijas psychodelic/rock'n'soul mūzikas veterāni "The Smoking Caterpillars" koncerta divās daļās, iesildot klausītājus ar akustisku un mierīgāku pavadījumu, lēnām un neizbēgami ievedīs tos psychodellic un rock'n'soul noskaņas mūzikas pasaulē. Koncerta ietvaros būs iespēja dzirdēt gan jau zināmas melodijas jaunā apdarē, gan grupas pašu sacerētus skaņdarbus, gan arī vakara iespaidā emociju un jūtu izpausmes ceļā tapušus skaņdarbus.

Mūziķu apvienība "The Smoking Caterpillars" pastāv jau vairākus gadus, pārsvarā uzstājoties privātās mākslinieku pulcēšanās vietās, un šī ir viena no retajām reizēm, kad apvienību būs iespējams dzirdēt publiskā koncertā. "The Smoking Caterpillars" dalībnieki vairāk pazīstami kā grupas "Medieval Child" sastāvs, taču tās dalībnieki ir spēlējuši arī tādās grupās kā "Blind Fox", "Acid Rain", "Morning After" un "The Legendary Songbird".

Ieeja bezmaksas.

Ieeja no plkst. 18:00. Koncerta sākums plkst. 21:00.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hi again, Barbara Great to &#78e6;se1ࢪ more of your garden. Our gardens can be both magical and mysterious with fog can’t they? Your photos are great and you have captured the mood of your garden beautifully

Tasmine

es izveseļošos!

ex mental patient

lieliski, attinu bildes no pašiem sākumiem šeit. diena norakstīta. baigais prieks.

irmgarde gardeienāktreģistrēties