Jūnija izskaņā uz "Origo Summer Stage" skatuves – "Sunshine Band"

Linda Vecvagare, 25.06.2015., 10:53

Šonedēļ "Origo Summer Stage" iepriecinās pilsētas iedzīvotājus un viesus ar diviem muzikāli daudzveidīgiem koncertiem.

Jūnija izskaņā uz "Origo Summer Stage" skatuves – "Sunshine Band"Jau šodien, 25. jūnijā, plkst 16.00, apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt otro garāžas grupu koncertu, kas tiek rīkots sadarbībā ar radio Pieci.lv. Arī šoreiz uz skatuves kāps labākās jaunās pašmāju grupas ar savām programmām. Savukārt piektdien, 26. jūnijā, plkst 16.00 "Origo" laukumu trīs stundu garumā ar pozitīvām emocijām piepildīs pašmāju "smooth jazz" apvienība "Sunshine Band".

Šis ir pirmais gads, kad kultūras aktivitāšu centrs "Origo Summer Stage" savas programmas ietvaros apmeklētājiem piedāvā iespēju atklāt un satikt jaunos pašmāju mūzikas talantus, kuri sevi nupat pierādījuši radio Pieci.lv raidījuma #GarāžasGrupa konkursā un iekļuvuši tā finālā. Šodien uz "Origo Summer Stage" skatuves kāps trīs konkursa finālisti, kas www.pieci.lv mājaslapas balsojumā ieguvuši lielāko klausītāju atbalstu un kurus klausītāji vēlējušies dzirdēt klātienē pašā Rīgas pilsētas centrā.

#GarāžasGrupa koncertu plkst. 16.00 iesāks talantīgais meiteņu vokālais ansamblis "Espresso Latvia", koncerta turpinājumā klausītājus priecēs jaunā un daudzsološā dziedātāja Ilze Fārte, bet noslēgumā Rīgas centru ar savu mūziku piepildīs dinamiskā spāņu/ latino grupa "Los Daugavas Nens", kuri klausītājus uz brīdi aizvedīs ceļojumā uz saulaino Spāniju.

Jau rīt, 26. jūnijā, plkst 16.00 uz "Origo Summer Stage" skatuves uzstāsies talantīgā un ambiciozā smooth jazz apvienība "Sunshine Band", kas citu grupu vidū izceļas ar oriģinālu 90. gadu hitu kaverversijām. Šajā koncertā grupa plāno izpildīt visiem zināmus disko hitus, tiem piešķirot savu unikālo "Sunshine Band" skanējumu un rokrakstu. Grupa sastāv no četriem dalībniekiem: ģitāristes Antras Lantes, bundzinieka Antona Gella, basģitārista Maksima Batireva un solistes Solvitas Hromcovas.

"Festivālā "Origo Summer Stage" piedalāmies jau otro gadu un mums ir īpaši patīkami dāvināt apkārtējiem cilvēkiem labu garastāvokli un iespēju padejot dzīvās mūzikas pavadījumā pašā Rīgas centrā," stāsta grupas soliste Solvita Hromcova.

Bet nākamnedēļ, "Origo Summer Stage" jūnija programmas izskaņā 30. jūnijā no plkst. 16.00 – 19.00 skatītājus priecēs DJ Artis Volfs un atraktīvā grupa "Olas".

"Origo Summer Stage" kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā visas vasaras garumā tiek izstādītas lielformāta foto izstādes, savukārt dizaina objekts "Saules pulkstenis – Origo Universi" ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts "Saules pulkstenis – Origo Universi" ir "Linstow Center Management" dāvana Rīgai, kas 2014. gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Ar pilnu Origo "Summer Stage" pasākumu programmu variet iepazīties oficiālajā festivāla mājaslapā: www.summerstage.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
собака шувалова https://drive.google.com/file/d/1DyujC8cWDSBovpIZhNfwSXLo-lz5yIhT/preview

Khusi Kumari

Добрый день. Если у вас возникла необходимость по выгодной цене узнать о , то вы сделаете правильный выбор посетив наш сайт в нашем интернет магазине.У нас огромный выбор матариалов для вашей крыши.Звоните +375 29 533 70 70 mts +375 44 533 70 70 vel !

RodneyBat

erectile function after prostate surgery

ed drugsienāktreģistrēties