Onyx Records izveido mūzikas portālu Latvijas mūziķiem

Brigita Zariņa, 29.08.2008., 10:10

Ir tapis ierakstu kompānijas Onyx Records jauns mūzikas portāls, ar kura palīdzību tiks dota iespēja mazāk pazīstamiem Latvijas mūziķiem pieteikt sevi plašākai sabiedrības auditorijai.

Grupa Water PearlMūziķi varēs veidot savus profilus ierakstu kompānijas Onyx Records mājas lapā (www.orec.lv) un klausītājiem būs iespēja atbalstīt savus favorītus. Mūziķis ar visvairāk iegūtajām balsīm saņems ekskluzīvu iespēju veidot pilnīgi apmaksātu videoklipu savai dziesmai. Dziesmu lejupielāde ir par brīvu.

Onyx Records ir neatkarīga tiešsaistes mūzikas kompānija, kuras mērķis ir veicināt Latvijas mākslinieku un Latvijas mūzikas industrijas attīstību. Pirmkārt, māksliniekiem tiek piedāvāts lielisks veids kā tikt atklātiem, tādā veidā ir iespēja nokļūt plašākas publikas redzeslokā, jo mākslinieka panākumi mūzikas biznesā ir saistīti ar fanu daudzumu. Otrkārt, radio stacijām, dīdžejiem, sponsoriem un menedžeriem ierakstu kompānija Onyx Records piedāvā vienkāršu un ērtu veidu, kā atrast jaunus talantus.

Nav noslēpums, ka ideja ir puse no darba, un laba ideja ir nenovērtējama. Tomēr, kā izrādās, stāstīt citiem savas idejas, lai gūtu atbalstu neizpaliek bez sekām. Tieši tādā veidā smagu vilšanos guva gan Šons Ani, gan Igors Linga. Tādēļ tika nolemts veidot kopīgu sadarbību - mazs cinītis gāž lielu vezumu, divi cinīši vēl lielāku. Tomēr, lai jaunie mūziķi gūtu lielākus panākumus, komandai pievienojās arī Ieva Osemļjaka, kura vada radio QBS, kā arī Gita Lapsa Belugina, kura ir galvenā redaktore žurnālā Ātrāk un skaļāk. Pašlaik mūziķiem ir dota iespēja piedāvāt savas dziesmas mūzikas portāla apmeklētājiem, demonstrēt videoklipus Mūzikas Video Kanālā, atskaņot dziesmas radio QBS, kā arī pastāstīt par sevi un savu daiļradi žurnāla Ātrāk un skaļāk lasītājiem.

„Mēs visi ļoti labi zinām, ka katra jauna mūziķa sapnis ir gūt lielus panākumus un plašu atsaucību. Taču visi noteikti arī zina, cik grūti ielauzties mūzikas biznesā un tur arī noturēties. Tādēļ mēs esam gatavi darīt visu, kas ir mūsu spēkos, lai palīdzētu jaunajiem Latvijas mūziķiem. Viens es nespētu to visu paveikt. Es katru dienu pasakos Dievam.ka liktenis mani savedis kopā ar maniem tagadējiem sadarbības partneriem. Es ticu, ka mēs sasniegsim un realizēsim visas mūsu ieceres,” stāsta Šons Ani.

Ik pēc pieciem mēnešiem, vēlāk ik pēc trim, mākslinieki, kuri saņems vislielāko balsu skaitu par savām dziesmām, tiks apbalvoti ar pilnībā apmaksātu mūzikas video izveidi, kā arī ar ierakstu kompānijas Onyx Records informatīvo sponsoru atbalstu. Savukārt mūzikas cienītājiem, dziesmas no Onyx Records mājas lapas būs iespēja lejupielādēt par brīvu.

Piedalīties Orec.lv attīstībā, tiek aicināti gan mūziķi, lai nepalaistu garām šo jauno un vēl nebijušo iespēju, gan visi mūzikas cienītāji, lai atbalstītu savus favorītus. Nākotnē Onyx Records cer izveidot arī savu neatkarīgo mūzikas balvu.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Marusso (marusso@orb.lv), 19.08.2009. 18:00:04 (ip:94.101.232.234)
Komentāra reitings: 0

kad tas būs gatavs jo lapā rāda tikkai bildīti

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on rus.hc.lv for my issue.

JosephBat

Обещать бады ради мужчин для повышения либидо и потенции, китайская медицина. Женские возбудители и афродизиаки. Безвыездно дозволено Обещать тогда : fito-shop.in.ua

JaimeKap

I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on hc.lv for my issue.

Josephsesienāktreģistrēties