Notiks mūzikas meistardarbnīcas "Kopā/Together"

Leonarda Ķestere, 20.10.2007., 12:02

No 22. līdz 26. oktobrim Vaivaru pamatskolā notiks īpašas mūzikas meistardarbnīcas skolotājiem un jauniešiem "Kopā/Together".

Pasniedzēji no "Community Music Wales" (Kārdifa) jauniešiem mācīs radīt un atskaņot mūziku, tā veicinot īpašu kopienu apmācību Latvijā.

Šis projekts turpina 2006. gada vasarā Lielbritānijas valdības iniciatīvu sabiedrības iekļaušanai ar mākslas palīdzību (inclusion through the arts), kura nes populāro un plašām sabiedrības mērķgrupām jau atpazīstamo nosaukumu "Kopā/Together". Tās būs mūzikas meistardarbnīcās jauniešiem, kurās mācīs pašiem radīt un atskaņot savu mūziku, un, veicinot īpašu kopienu apmācību Latvijā, savā pieredzē dalīsies Velsas pasniedzēji. Piecas dienas četri Velsas mūziķi - skolotāji Saimons Dānsijs (Simon Dancey), Nīls Vaits (Neil White), Lora Bredšova (Laura Bradshow) un Esilta Viljamsa (Esyllt Williams) no "Community Music Wales" (Kārdifa) strādās ar 22 jauniešiem vecumā no 13 līdz 21 gadam, lai veicinātu viņu muzicēšanas, improvizācijas un skaņdarbu radīšanas prasmes, izmantojot ritmisko mūziku, visdažādāko stilu mūziku, arī rock, hip hop, kā arī džeza improvizācijas. Meistarklasē muzicēs arī astoņi jaunieši ar īpašām vajadzībām no Strazdumuižas internātskolas, dienas centra "Cerību tilts", sociālā aprūpes centra "Veģi" un Vaivaru pamatskolas.

Projektā piedalīsies astoņi Latvijas mūzikas pedagogi no Jelgavas, Valmieras, Rīgas, Tukuma, Sabiles un Jūrmalas, kam ir pieredze darbā ar jauniešu grupām, kopienu jauniešiem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Pedagogu atlasē bija svarīga viņu ieinteresētība ikdienas mūzikas apmācībā jauniešiem, jo viens no šī projekta svarīgākajiem uzdevumiem ir nepieciešamība pārņemt Velsas kolēģu darba metodes, tradīciju un atziņas, tādējādi nodrošinot šī projekta ilglaicīgumu. Meistardarbnīcu mērķis ir attīstīt mūzikas radītprasmi darbā ar kopienu jauniešiem.

Meistardarbnīcas noslēgumā interesenti aicināti uz koncertu 26. oktobrī plkst. 17.00 Vaivaru rehabilitācijas centra zālē, Jūrmalā, Asaru prospektā 61, kad tiks atskaņoti arī seši jauni meistardarbnīcu laikā sagatavoti skaņdarbi.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Maris (marisbrenguli@e-no.lv), 29.10.2007. 21:28:59 (ip:195.189.142.171)
Komentāra reitings: 0

shis projekts ir ljoti forsh man tas patika. kaut tadi butu biezak! :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Здравствуйте ув. Boss! Предложу поднятие на 10-20 пунктов позиций в поисковиках. Цена всего 400 ру. Качественный ИкС. Отчётность. Прогоны сайтов от Профессионалов! Хваленые БаЗы. Contact: telegram:@xrumers mail: Loves.Ltd@gmail.com Skype: xrumer.pro WhatsApp: +7(977)536-08-36

Ryder Whitley

Hey! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I truly enjoy reading your posts. Can you suggest any other blogs/websites/forums that deal with the same topics? Thanks for your time! Read more ranobe% random_anchor_text%

Van

Taxi Utrecht Taxibus utrecht Taxi Utrecht is een jonge en dynamische taxicentrale in Utrecht. Wij zijn gespecialiseerd in het aanbieden van op maat gemaakte services op het gebied van taxivervoer in en rondom Utrecht. Taxi Utrecht

Lulaienāktreģistrēties