Ķīpsalas hallē notiks grandiozi Ziemassvētku koncerti “Ziemas vakars snieg”

Janis Penka, 20.11.2007., 14:18

Rīgas Doma zēnu koris un zvaigžņots instrumentālais ansamblis diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā, kā arī daudzas Latvijas mūzikas zvaigznes 22., 23. un 25. decembrī Ķīpsalas hallē aicina izbaudīt kopīgu Ziemassvētku sajūtu klasiskās un modernās mūzikas apvienotā priekšnesumā “Ziemas vakars snieg”.

Ziemassvētku koncertos dziedās Kristīne Zadovska, Ingus Pētersons, Andris Ērglis, Ingus Ulmanis un Paula Ķiete, piedalīsies Rīgas Doma zēnu koris un instrumentālais ansamblis diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā, kura sastāvā spēlēs Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi. Koncertos piedalīsies arī Gints Sola, Raimonds Ozols, Aigars Voitišķis, Emīls Zilberts, Anrijs Grīnbergs, Kaspars Tobis, Ivo Krūskops, Dita Krenberga, kā arī citi Latvijā labi pazīstami mūziķi.

Koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas no “Platforma Records” izdotā jaunā Ziemassvētku albuma, bet otrās daļas pamatā būs Ziemassvētku melodijas no iepriekšējos gados izdotām izlasēm. Koncerta mākslinieciskais vadītājs un režisors būs Ingus Ulmanis. Koncerta noslēgumā skanēs “Klusa nakts, svēta nakts”, kad visi koncerta dalībnieki kopā vienotā melodijā klausītāju sirdīs ielies Ziemassvētku mūzikas gaismu līdz pat pavasara saulītei.

Kā pastāstīja Ingus Ulmanis, “Šis ir jau ceturtais Ziemassvētku albums, kuru veidojām kopā ar Gintu Solu. Esam saņēmuši daudzas pateicības un labu vēlējumus, kas radīja mūsos prieku un vēlmi turpināt Ziemassvētkos cilvēkiem dāvāt to īpašo siltuma un kopības sajūtu.”

“Iepriekšējos gados Ziemassvētku koncertus rīkojām Torņkalna baznīcā un Jaunajā Ģertrūdes baznīcā. Tās ir jaukas vietas, taču secinājām, ka daudzi cilvēki nevarēja izbaudīt koncertus dēļ tā, ka pietrūka vietas. Tāpēc šogad nolēmām koncertus rīkot Ķīpsalas hallē, kur var ietilpt ne tikai vairāk skatītāju, bet arī mūziķu,” stāsta Ingus Umanis, piebilstot, ka “pēc scenogrāfijas Ķīpsalas halle tiks izveidota siltāka, mājīgāka un mīļāka, radot īstu Ziemassvētku sajūtu”.

“Izcili un atraktīvi mūziķi, Ziemassvētku melodiju mūsdienīgs traktējums, latviešu Ziemassvētku oriģinālmūzika, vērienīgs priekšnesums, personību šarms, pozitīva enerģija un spēja aizkustināt - tās ir tikai dažas iezīmes, kas raksturo šo Ziemassvētku koncertu,” piebilst viena no koncerta organizētājām Agnese Cimuška.

Ziemassvētku koncertus “Ziemas vakars snieg” piedāvā “Platforma Records” un “BT1 Music”.

Biļetes var iegādāties Ķīpsalas hallē un “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā. Biļešu sākumcena: Ls 6-25.

Koncerta organizatori informē, ka ir pieejamas ievērojamas atlaides, pērkot biļetes vairumā. Tā varētu būt ļoti laba dāvana Jūsu uzņēmuma darbiniekiem un kolēģiem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Слово пацана 8 серия

Ted

Regards. Fantastic stuff!

TarynnImmaf

Really loads of superb facts.

Tarynntofienāktreģistrēties