Nākošnedēļ notiks ceturtā Baltijas mūzikas industrijas konference

Edgars Kalniņš, 15.05.2007., 18:35


Nākošnedēļ 24. un 25. maijā Viļņā notiks ceturtā Baltijas mūzikas industrijas konference. Pasākuma mērķis ir veicināt Baltijas valstu mūzikas tirgus attīstību un iepazīstināt ar jaunākajām tendencēm pasaules mūzikas industrijā. Konferencē aicināts piedalīties ikviens, kuru interesē mūzika.

Konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par Baltijas valstu industrijas pašreizējo situāciju, mūzikas ierakstu kompāniju nākotni, Eiropas Savienības fondu izmantošanu, koncertu un festivālu lomu industrijā, mūzikas mārketingu un tirdzniecību internetā, kā arī mūziķu sadarbību ar sponsoriem un konkrētiem zīmoliem.

Konferences lektori un diskusiju dalībnieki būs Tony Doherty (The Nerve Centre, Ziemeļīrija), John Dyer (Domino Records, Lielbritānija), Anders Hjelmtorp (Music Export Sweden), Dominic Hodge (Frukt Ltd, Lielbritānija), Jozsef Kardos (Sziget Festival, Ungārija), Giedrius Klimkevičius (B2gether, Lietuva), Lauras Lučiūnas (Monaco Production, Lietuva), Csaba Nasz (Warner Music, Ungārija), Erik Nielsen (Marillion, Lielbritānija), Allan North (Plum Music, Lielbritānija), Bryn Ormrod (Barbican Centre, Lielbritānija), Tom Panton (Bleep.com, Lielbritānija), Jaro Slavik (Warner Music, Austrija), Fiona Stewart (The Green Man/People Party, Lielbritānija), Guna Zučika (Brainstorm, Latvija).

Lekcijas un diskusijas papildinās Baltijas mūziķu skates divās kategorijās. Pop/Rock skatē piedalīsies Double Faced Eels no Latvijas, Pieno Lazeriai, dr. Green un Brainers no Lietuvas, kā arī Pia Fraus un Thief no Igaunijas. Electronica/Dance skatē piedalīsies Martinez Gonzalez un NGC-5128 no Latvijas, Golden Parazyth un Fusedmarc no Lietuvas un Def. Räädu & J.O.C no Igaunijas.

Skates notiks 24. maija vakarā. Pop/Rock skate sāksies plkst. 20.00 klubā Galaxy (Konstitucijos 26), savukārt Electronica/Dance sāksies plkst. 23.00 klubā Gravity (Jasinskio 16).

Konferences norises vieta ir Forum Palace, Konstitucijos prospekts 26. Reģistrācijas anketa, pasākuma programma un plašāka informācija par lektoriem atrodama www.britishcouncil.lv/bmic.

Konferenci rīko Britu padome sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas mūzikas eksporta organizācijām un Latvijas Mūzikas producentu apvienību.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
čalis, 16.05.2007. 16:44:11
Komentāra reitings: 0

ō jā dr. Green ir labie!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
fC3lJ5uP3 cT4kN5xR2 nF6tI1uO5 cN7dM7hZ5 tV4iI7hJ2

Shanna

jO0qY9xX5 mX5oJ8tE1 qF5cP4fW3 rL3qL9dV4 zN0vH4dP1

Cruz

mU9iX1qZ3 pX6jA3xA7 mN1fC8eD1 jT6jN8mT9 uZ4kF9kR1

Wilheminaienāktreģistrēties