Noslēdzies grupu konkurss IV Latvijas – Igaunijas rokfestivālam "Borderrock"

Inguna Medne, 25.07.2007., 22:28

Sestdien, 4.augustā no plkst.15.00 Valkas brīvdabas estrādē notiks IV Latvijas – Igaunijas rokfestivāls "Borderrock".

Jau ceturto reizi uz vienas skatuves kāps dažādas – gan jaunās, gan sevi pierādījušās latviešu un igauņu rokgrupas un izpildītāji, tādējādi aicinot visus aizmirst par robežām gan valstu starpā, gan mūzikā.

Šogad nelielas izmaiņas ir skārušas festivāla koncepciju. Proti, netiks rīkota grupu tradicionālā sacensība dažādās nominācijās. Tā vietā tiks pasniegta tikai skatītāju simpātiju balva.

Festivāla pirmā daļa, kā jau ierasts, būs atvēlēta jaunajām un mazpazīstamajām grupām no Latvijas un Igaunijas. Konkurss ir noslēdzies un ir zināmas grupas, kas cīnīsies par skatītāju simpātiju balvu. Šī gada festivāla „Borderrock” klātesošo acis un ausis priecēs "Black Tea", "Monologs divatā", "Kauns un negods", "Puse H Puse W", "Mea Culpa", "Ability", "Girls Leave me Naked", "Guerilla Habits", "Beyong the Borders", "Kā pazust pavisam", "Abort of Succubus" un "Ghiatra" no Latvijas, kā arī "St.Rock", "No Fun", "Vanished Vikings" un "Slith" no Igaunijas.

Savukārt, festivāla noslēguma daļā, līdzīgi kā tas bija iepriekšējos gados, uzstāsies plašākā mērogā atzinību ieguvušās grupas. Šī gada viesu vidū būs – "Baložu pilni pagalmi", III Latvijas – Igaunijas rokfestivāla "Borderrock" 1.vietas ieguvēji – grupa "Junk", kā arī "Skandāls". Grupa "Baložu pilni pagalmi" jau tiek dēvēti par Latvijas neatkarīgās mūzikas klasiku. Viņu izpildījumā ir gan perfekts rokenrols, gan grupai raksturīgā smeldzīgā romantika, gan patiesums un tas pilnīgi noteikti spēj iepriecināt ikvienu. Festivāla viesu īpašā „rozīnīte” varētu būt grupa "Skandāls", kas 2004.gadā atzīmēja savu 20 gadu jubileju. Savas pastāvēšanas laikā grupa ir koncertējusi Kanādā, ASV, Vācijā, Zviedrijā, Latvijā un daudzviet citur. Grupa "Skandāls" vairākkārt ir koncertējusi kopā gan ar latviešu rokmūzikas pamatlicēju Pāvilu Johansonu, gan arī ar daudzām populārām Latvijas rokgrupām – "Jumprava", "Remix", "Elpa", "Jauns mēness" un citām. 2001.gadā "Rīga 800" ietvaros "Skandāls" piedalījās rokmūzikas pasākumā "Rīga mēro spēkus" uz lielās skatuves 11.novembra krastmalā 20 000 lielai publikai.

Festivāla teritorijā pie Valkas brīvdabas estrādes būs arī telšu vietas un darbosies bufete. Teritorijā nedrīkstēs ienest stikla taru. Ieeja uz festivālu "Borderrock" – Ls 3,-.

Tiksimies Valkā – pilsētā, kur sākas Latvija!

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
reigans, 31.07.2007. 23:33:42
Komentāra reitings: 0

oooo.. guerilla habits!!! taa jau grupa man patiik.. jautri dzeki,bet tas bundzinieks,taads nekaads.. tizls!!! sveiciens Daavim.. chav!!! ;)))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
eK3hY0oL8 kS2iQ7fI1 fake bags fake bags fake bags

Fanny

lF4vV4iW2 hB5mT6iT1 fake bags replica bags fake bags

Fabian

dV0nF5yR9 iP0jR3bY8 replica bags fake bags fake bags

Abelienāktreģistrēties