Noskaidroti finālisti Mazo vokālistu konkursā "Cālis 2008"

Annija Senakola, 04.03.2008., 21:52

Konkursa 2.kārtā tika noskaidroti 6 bērni no Rīgas pilsētas, kuri piedalīsies Mazo vokālistu konkursa "Cālis 2008" finālā.

Rīgas pilsētas Mazo vokālistu konkursa "Cālis 2008" 2. kārtas seši laureāti izvirzīti uz TV konkursu "Cālis 2008", kas notiks 2008. gada 1. un 3. aprīlī: Līva Magdalēna Veinberga, Amanda Loginova, Rūdolfs Riekstiņš, Vlada Šišļaņņikova, Letīcija Kalniņa un Patrīcija Kozlovska.

Visi konkursa dalībnieki saņēma zelta medaļu un balvas, bet sešiem 2. kārtas laureātiem Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs dāvināja ielūgumu zooloģiskā dārza ģimenes apmeklējumam. Uz 2. kārtu no katra rajona un priekšpilsētas kopumā bija izvirzīts 31 dalībnieks – ne vairāk kā 6 labākie izpildītāji no katras Rīgas priekšpilsētas un rajona. Konkursa 1.kārta Rīgas pilsētas priekšpilsētās notika februāra mēnesī. Pašlaik notiek atlase arī citos Latvijas rajonos un pilsētās, izvirzot finālistus TV konkursam.

Rīgas domes Kultūras departamenta apstiprinātajā žūrijā darbojās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vokālais pasniedzējs, komponists un solists Ansis Sauka; komponists, Valsts Akadēmiskā kora "Latvija" kora mākslinieks Ēriks Ešenvalds; Latvijas Radio Kora māksliniece, Doma kora skolas pasniedzēja Kristīne Barkovska un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesore, komponiste Selga Mence.

11. maijā plkst. 12.00 notiks Rīgas pilsētas Mazo vokālistu konkursa "Cālis 2008" laureātu koncerts Mātes dienā Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" (Anniņmuižas bulvārī 29). Ieeja pasākumā brīva.

Rīgas pilsētas Mazo vokālistu konkursu "Cālis 2008" organizē Rīgas domes Kultūras departamenta koncertorganizācija "Ave Sol" sadarbībā ar Rīgas pilsētas kultūras iestādēm. Konkursa mērķis ir veicināt pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību un latviešu komponistu dziesmu un latviešu tautasdziesmu apgūšanu. Konkursā var piedalīties bērni līdz piecu gadu vecumam (ieskaitot). Konkursa repertuārā jāiekļauj divas dziesmas, no kurām vienai jābūt latviešu komponista dziesmai vai latviešu tautasdziesmai.

Vairāk informācijas par Rīgas pilsētas konkursu Rīgas domes Kultūras departamenta koncertorganizācijā "Ave Sol" pa tālruni 67181131.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
aG4tG2dB8 wH0fR7tC6 replica bags fake bags fake bags

Emil

hT9rA1xD4 zB0sF3uD8 replica bags fake bags replica bags

Juli

eX6yQ8tK5 aM0aM0gA0 fake bags replica bags replica bags

Vadaienāktreģistrēties