Norvēģu NU-JAZZ zvaigzne Bugge Wesseltoft koncertēs Rīgā!

Rīgas Ritmi, 13.06.2006., 21:45

Bugge Wesseltoft ir pianists, producents, komponists un izpildītājs, kas ar savu mūziku guvis popularitāti ne tikai Norvēģijā, bet arī pasaulē!

Bugge Wesseltoft4. jūlijā festivālā “Rīgas Ritmi 2006” uzstāsies deep-house/techno/ambient džeza meistars Bugge Wesseltoft. Viņš sevi pieteicis mūzikas pasaulē kā plaša spektra mākslinieks, kas nepārtraukti meklē jaunu skanējumu savai mūzikai.

Nav pasaulē tādu mūziķu vai mākslinieku, kurus nebūtu iedvesmojis kāds cits. Pats galvenais, tomēr, ir ļaut šai iedvesmai attīstīties un pieņemt jaunas, unikālas izpausmes formas. Tas vienmēr it bijis mans galvenais mērķis – atrast savu skanējumu. Es negribu būt kārtējais atdarinātājs, tam es nesaskatu nekādu jēgu,
BUGGE

Plaši pazīstams ir Bugge projekts „New Conception of Jazz” (Jauna džeza koncepcija), kuru viņš uzsāka 1995. gadā. Šajā projektā viņš apvienoja džeza, house, tehno, improvizācijas un dažādu trokšņu elementus un savā ziņā aizsāk savus unikālos skaņas meklējumus. Mūziķis ir izveidojis arī pats savu mūzikas izdevniecību “Jazzland” un tādā veidā pulcina ap sevi skandināvu progresīvākos džeza mūziķus.

Kopš 2004. gada viņš īsteno savu solo projektu. Tas aptver plašu skaņu spektru – no melodiskām klavieru skaņām līdz pat eksperimentālai mūzikai un trokšņiem. Viņš spēj piešķirt standartam jaunas formas un versijas, neaizmirstot improvizāciju, kas ir neatņemama viņa daiļrades sastāvdaļa.

Bugge Wesseltoft koncerts 4. jūlijā 20:00 “Kongresu namā”! Biļetes uz festivāla koncertiem var iegādāties "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās.

Plašāku informāciju par festivāla programmu un mūziķiem var gūt interneta lapā www.rigasritmi.lv.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
nothing special

KazkzrdUnoma

zA6yW2rK2 vK4tV8aH0 replica bags fake bags fake bags

Debora

wL7xQ8oZ4 zH9fI1nC1 fake bags replica bags replica bags

Youngienāktreģistrēties