"No shame" prezentēs jauno albumu trīs koncertos Latvijā

Edgars Āboliņš, 20.01.2010., 14:45

Laikā no 28. līdz 30. janvārim Latvijā viesosies viena no zināmākajām somu pankroka grupām – "No shame".

"No shame", lai arī radušies mazā pilsētā Salo Somijā, vairāku gadu la"No shame"ikā spējuši kļūt par zināmāko somu punk grupu, sniedzot neskaitāmus koncertus ne tikai pašu mājās, bet arī gandrīz visās Eiropas pilsētās. Grupa joprojām uzstājas daudzos bezmaksas koncertos, dala savus diskus bez maksas un ievieš ieejas maksas limitu savos koncertos, tā parādot, ka viņi nespēlē tikai popularitātes vai naudas vadīti. "No shame" nav nekas pret publicitāti, taču mūziķi vēl joprojām turas pie saviem uzskatiem un viņiem tas nozīmē 100% kontroli pār savu mūziku, "nē" lielajām ierakstu kompānijām un "nē" populārajiem sociālajiem portāliem.

"No shame" jaunākais albums "Ironing day" iznācis 8. janvārī un grupa atsākusi aktīvi koncertēt pēc gandrīz gadu ilgas pauzes. Latvijā "No shame" pēdējo reizi uzstājās 2007. gadā. Šoreiz grupa sniegs koncertus Cēsīs, Liepājā un Rīgā, kur būs galvenie ikgadējā punk pasākuma "Sid Vicious Day" viesi.
 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
hepatits, 21.01.2010. 16:22:47
Komentāra reitings: 1.421

Un kurā vietā Liepājā ir paredzēta uzstāšanās?

liizhj, 22.01.2010. 13:38:14
Komentāra reitings: 0

nu gan jau, ka Fire bar..

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
fx-brokers-review.com/index_cn.html 概述通过比较清单比较顶尖的外汇公司

JamesTak

Firstly, delaware online criminal docket search and criminal court records york pa. Actually, cook county illinois public records search, security and investigative services or landlord tenant check. In addition to that background on people more preferably than kellogg idaho public records.

arrest search

Work from home. TOP 5 projekt 2017.Wellcome!

Arturozedlyienāktreģistrēties