Pirmo reizi Latvijas Nacionālajā operā viesosies starptautiskās zvaigznes – muzikālie komiķi "Igudesman&Joo"

Irbe Treile, 04.02.2015., 14:23

Smieklu un joku dienā, 1.aprīlī, pirmo reizi Latvijas Nacionālajā operā viesosies izcilais muzikālo komiķu duets Igudesman&Joo jeb Aleksejs Igudesmans (vijole) un Jang-ki Džū (klavieres), lai kopā ar Latvijas Nacionālās operas simfonisko orķestri sniegtu programmu "Big Nightmare Music".

Duets Igudesman & JooLatvijas Nacionālā opera aicina nosvinēt 1. aprīli un kaut uz vienu dienu aizmirst visus stereotipus par to, kādai jābūt akadēmiskajai mūzikai, kārtīgi izsmejoties kopā ar starptautiskajām zvaigznēm – duetu Igudesman & Joo, kas priecē klausītājus visā pasaulē.

Dueta "Igudesman & Joo"  radītie unikālie teatrālie šovi apvieno komēdiju, klasisko mūziku un populāro kultūru. Viņu muzikālie skeči YouTube.com skatīti vairāk nekā 35 miljonus reižu, duets bieži uzstājas dažādu valstu televīzijās. Vienlīdz ērti viņi jūtas gan klasiskās koncertzālēs, gan stadionos ar 18 000 skatītāju. Viņu sapnis ir piesaistīt plašu jauniešu auditoriju klasiskajai mūzikai. 2015. gada pirmajā pusē duets viesojas ASV, Kanādā, Vācijā, Austrijā, Itālijā, Zviedrijā, Nīderlandē un arī Latvijā.

Šovā "Big Nightmare Music" skanēs Mocarta, Rahmaņinova, Baha, Vivaldi, Štrausa, Bēthovena, Igudesmana un Džū mūzika. Šova darbībā tiek iesaistīts arī orķestris, sākot no pirmās vijoles un beidzot ar situminstrumentālistiem. Kad "Igudesman & Joo" uzstājas ar simfonisko orķestri, muzikālais vājprāts sasniedz episku mērogu!

Aleksejs Igudesmans un Jang-ki Džū iepazinās divpadsmit gadu vecumā Jehudi Menuhina mūzikas skolā Londonā. Sākotnēji abu starpā valdīja mazas domstarpības, kuru dēļ vairākiem cilvēkiem abus nācās atturēt no krēslu un mūzikas pulšu šķaidīšanas vienam pret otra galvu. Tad Džū piedāvāja Igudesmanam fish&chips, no kuriem viņš nespēja atteikties. Tā sākās ilgstošā sadarbība, kas likusi smieties tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Igudesmans un Džū ir ne tikai muzikāli virtuozi, bet arī komikas maestro. Viss, kam viņi pieskaras, pārvēršas zeltā, un es esmu sajūsmināts ik reizi, kad redzu viņus. Šis noteikti ir viens no smieklīgākajiem un izklaidējošākajiem šoviem, ko jebkad esmu redzējis. Nevaru vien sagaidīt, kad atkal ieraudzīšu viņus uz skatuves!

(Miša Maiskis)

Smieklīgākais šovs par mūziku un mūziķu dzīvi, ko esmu redzējis kopš dižā Viktora Borges laikiem. Visu vakaru nespēju beigt raudāt no smiekliem. Ejiet skatīties šos talantīgos mūziķus – viņi jums parādīs dzīvi no tās smieklīgākās puses. Tas nav vienkārši izklaidējoši, tas ir izcili jautri!

(Gidons Krēmers)

Vairāk par Igudesman&Joo: www.igudesmanandjoo.com.

Igudesman&Joo Youtube kanāls: www.youtube.com/user/igudesmanandjoo.

Biļetes LNO un "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv/events/perf/8244.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
jD3qG2mB6 dR0xO4rJ4 replica bags replica bags fake bags

Bernadette

bF5jP1gY4 rE1dR4kE6 replica bags replica bags replica bags

Wyatt

uY9xO1iI8 fO5sT1gI0 fake bags fake bags fake bags

Shermanienāktreģistrēties