Depo uzstāsies More I Korabli no Pēterburgas un St. Kengaragua

Guntis Vanags, 03.09.2009., 17:25

Ceturtdien, 10. septembrī Depo jau 4. reizi uzstāsies Pēterburgas grupa More I Korabli.

More I Korabli radās 1996. gadā Ukrainas pilsētā Sevastopolē. Sapratuši, ka Krimas pussalā ar rokmūziku nav aršana, grupa nolēma pārcelties uz Pēterburgu. Šeit tā piedzīvoja vairākas sastāva izmaiņas un klusuma periodus, līdz 2003. gadā atkal nolēma atgriezties uz kaujas takas. Šoreiz grupai izdevās sapulcināt patiešām lielisku komandu. Drīz vien sekoja intensīvi koncerti uz slavenākajām Pēterburgas un tuvāko pilsētu roka skatuvēm, pēc kā daudzi mūzikas kritiķi nodēvēja to par vienu no labākajām Pēterburgas koncertu grupām. Līdz ar šo titulu drīz vien grupa ieguva arī pilsētas lielāko skandālistu slavu, ko veicināja tās pārāk tiešie izteicieni, izteiktā ironija par citām grupām, bieži vien nemotivētā agresija. 2006. gadā leibla Kapkan paspārnē grupa izdeva savu debijas albumu. Grupas dalībnieki aktīvi sadarbojas un palīdz ierakstos tādām Pēterburgas grupām kā Katjuša, Poļusa, Pepsi, Katran, Ljudi Lopesa, Baobabi. Grupas dziesmas ir iekļautas vairākās izlasēs. Grupas dalībnieki Dima Kuņins un Aleksejs Mešarjakovs spēlē arī grupā SPĻIN.

Grupas stils šķiet vistuvāk ir repmetālam un to varētu salīdzināt ar grupu Rage against the machine, šeit atradīsiet asus ritmus, smagas ģitāras, rečitatīvā izkliegtus lozungus. Asi sociāli teksti aizskar gan reliģiju, gan nacionālismu, gan citplanētu civilizācijas, gan seksuālo visatļautību.

Noteikti šim koncertam ir vērts pievērst uzmanību arī grupas St. Kengaragua sakarā, kuru varētu dēvēt par Latvijas Rage against the machine. Grupas mūzika gana līdzīga More I Korabli mūzikai, tādi paši smagi rifi, nevienu nesaudzējoši teksti. Grupa, īpaši neafišējoties, pastāv jau no 2000. gada, tajā spēlē lieliski mūziķi, ģitāru un basģitāru spēlē 2 no labākajiem Latvijas ģitāristiem Tomass Gusevs un Pauls Kravalis.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hi again, Barbara Great to &#78e6;se1ࢪ more of your garden. Our gardens can be both magical and mysterious with fog can’t they? Your photos are great and you have captured the mood of your garden beautifully

Tasmine

es izveseļošos!

ex mental patient

lieliski, attinu bildes no pašiem sākumiem šeit. diena norakstīta. baigais prieks.

irmgarde gardeienāktreģistrēties