"Mona De Bo", "Brainers" un "Astro’n’out"

Anita Alksne, 15.11.2006., 12:42

17.11. no plkst. 22:00 sadarbībā ar Baltijas jauno mūziķu topu Nokia Open Stage Studentu klubā trīs lieliskas grupas, kas saistītas ar šo projektu - "Mona De Bo", + "Brainers" (Lietuva) + "Astro’n’out".

Grupa "Mona De Bo""Mona De Bo" veido Latvijā 2 pazīstami Edgari – Edgars Rubenis un Edgars Eihmanis. Abi dalībnieki iepriekš redzēti citos projektos – Rubenis – Driving South, Rydgal un komerciāla rakstura projektos, bet Eihmanis muzicējis dažādos blūza, džeza un roka projektos, un protams, brīnišķīgajā EDŽIŅA DZĪVOKLĪ. 
"Mona De Bo" spēlē roku tā plašākajā izpratnē, savus skaņdarbus paturot atvērtus tiem dažādajiem strāvojumiem, kuri ir sajaukuši mūsdienu rokmūziku bezgalīgi raibā skaņu jūklī, pašu terminu "roks" padarot par kaut ko nesaprotami dīvainu. Šo visu apdvešot ar kādu ”nepieradinātu, grūti nosakāmu ķecerību”, Mona de Bo piedāvātais gala iznākums visticamāk atbilst underground.


"Brainers" spēlē britpopu ar 60. – 70. gadu roka iezīmēm. Grupa radusies Lietuvas ziemeļu industriālākajā pilsētā Šauļos 1997. gadā, bet pašreizējā sastāvā tā spēlē no 1999. gada.


Piedalījušies visos lielākajos Lietuvas roka un alternatīvās mūzikas festivālos, un likumsakarīgi ieguvuši teju vai visas godalgotās vietas. Šie Franz Ferdinand līdzinieki pirmo reizi Latvijā bija dzirdami pavisam nesen – 2. novembrī Baltijas jaunās mūzikas topa atklāšanas pasākumā Sapņu fabrikā, kur izpelnījās milzīgu publikas sajūsmu un ovācijas. Grupas mājaslapa internetā www.brainers.lt


Grupa "Astro'n'out"Grupa "Astro’n’out" tikko laidusi klajā savu debijas albumu un līdz lielajai albuma prezentācijai Sapņu fabrikā pagodina Studentu klubu ar albuma promo koncertu. Šajā pasākumā varēsiet saņemt pirmos albuma suvenīrus ar grupas simboliku kā arī dzirdēt, un saklausīt daudz kā jauna. Grupa gluži pelnīti pagājušajā Baltijas jauno mūziķu topā kļuva par godalgotāko no latviešu grupām, tādēļ arī šajā pasākumā tieši Astro’n’out-i izvēlēti kā īpašie viesi.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
www.seopojie.com - SEO破解工具是专注于英文SEO工具,英文网站优化技术,搜索引擎优化软件教程,以及外贸网站优化推广软件分享和下载的网站.站点内容每天都在更新英文SEO工具下载和分享. 成为VIP会员无限下载全部软件, 赶快加入我们吧! <a href="https://www.seopojie.com">外贸seo推广<a> <a href="https://www.seopojie.com">黑帽seo<a> <a href="https://www.seopojie.com">外贸网站优化推广<a>

Chassidy

What's up, cool online site you have right now. Here is my blog: %anchor_text (https://vimeo.com/320121011)

Candelaria

Great looking site. Presume you did a great deal of your own coding. Here is my page :: %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Rodolfoienāktreģistrēties