Mojo Cafe piedāvā pozitīvām vibrācijām bagātu nedēļu

Arturs Orenits, 22.07.2009., 08:56

TrešDien 22. jūlijā 21:00 Mojo Cafe uzstāsies pianists Gregs Taffs no ASV.

Džeza un roka pMojo Cafe piedāvā pozitīvām vibrācijām bagātu nedēļianists no Asv, Gregs Taffs, spēlēs un dziedās maigas džeza balādes ar krāsainām harmonijām un ritmiskas roka dziesmas ar vieglu pieskārienu.Viņš dziedās dažas orģināldziesmas, džeza standartus un kaverversijas dziesmām, ko sacerējuši tādi mūziķi kā David Gray, Van Morrison, Tom Waits, Norah Jones un Cat Stevens. Gregs uzstājas Ziemeļkarolīnas un Memfisas bāros un krodziņos, kā arī ir spēlējis Stokholmas viesnīcās, ceļojot pa Eiropu.

Perkusionists un komponists Ēriks Laake-červinskis pievienosies Gregam Mojo Cafe, spēlējot džambu.

Ceturtdien 23. Jūlijā No 21:30 Regejs Ar Apofeoz Sound System

Saulaina Regeja Ritmos sildīs Apofeoz Sound System kas ir Dj un Mc apvienība. Rahaz Buzz ir dancehall / reggae entuziasts, kā arī labs riddimu speciālists, nepārtraukti seko līdzi jaunumiem Jamaikas mūzikas industrijā. Burvīgā Puma, kura uzstājas gan kā vokāliste, gan ar ritmiskiem Dj setiem, pārstāv reggaeton/latino/reggae. Staryj (Pm2am) , Fones un Mike - neatkartojamie mikrofona meistari, kuri spēj atraisīt ikvienu ar saviem grime/dancehall/reggae vokāliem setiem. Katrs atsevišķi spilgta personība, bet kopā - enerģiski muzikāls organisms!

Piektdien 24. Jūlijā Dj Legz

Jau no plkst. 21:30 Dj Legz (a.k.a Oļegs) sāks griezt plates no savas vaska glabātuves un raidīt pozitīvas vibrācijas ikkatram apmeklētājam.

Savukārt Sestdien 25. Jūlijā Dj Ai-va Un Dj Rudd No 21:30

Rudd ir Dīdžejs no 1999. gada. Pirmo publisko atpazīstamību iemantoja leģendārajā Rīgas house klubā Dizzi House. Kādreizējais Quadrat Musique dalībnieks. Ar Dj setiem uzstājies Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un Austrijā. Kopā ar Andi Ansonu darbojas kā producents zem noaukuma Bandmaster.

Ai Va kā dīdžejs darbojās jau no tālā 1991.gada. Jau kādu laiku sevi neierobežo žanriskos rāmojos - spēlējot hip hop, R'n'B, funk un soul, viņa priekšnesumā ievijas arī rokmūzika, electro, džezs, favela, fanks apvienojot tos ar mash up palīdzību. Pēdējā laikā Ai-va interesējas par šobrīd pasauli pāršalkušo fenomenu Baltimore club. - Baltimoras klubu mūzika, būtībā… apvienojot kaut ko no vēsturiskā Miami bass, house mūzikas, hip hop, nereti pievienojot arī rečitatīvu… Regulāri seti arī klubos Oslo, Norvēģijā, Zviedrijā, Vācijā, Asv un Kanādā.

Ieeja Visos Pasākumos Bez Ieejas Maksas!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Como se llamo esto i am from SPAIN

killBlozy

Como se llamo esto i am from SPAIN

killlaw

Thanks for finally talking about > Mašīnas man patīk electric fire suites</a>

Reinaienāktreģistrēties