"Mofo" un "Židrūns"uzstāsies "Dirty Deal Café"

Edgars Āboliņš, 27.05.2009., 20:49

Sestdien, 30.maijā, uz "Dirty Deal Café" skatuves kāps grupas "Mofo" un "Židrūns", kuras līdz šim dēļus vienā koncertā nav minušas.

Siltajām dienām kļūstot pastāvīgām, regulārā koncertdzīvē atgriežas arī "Mofo". Visādi ir klājies pēdējā laikā – grupas solista saaukstēšanās izjauca uzstāšanos krogā "Aptieka" un koncertu Mūzikas akadēmijas Studentu klubā, taču lielisks padevās uznāciens Liepājā, klubā "Fontaine Palace". Kaut arī joprojām taustāmā veidā neizdots ir grupas ot"Židrūns"rais albums "Raķete", nesen tas saņēma žurnāla "Mūzikas Saule" balvu kā pagājušā gada labākais populārās mūzikas ieraksts. Grupas noskaņojums un veselība šobrīd turas un arī "Raķete" turpina riņķot klausītāju orbītās. Pierādījums tam, lai ir sestdienas vakars Spīķeru kvartālā.

Kopā ar "Mofo" uzstāsies arī kvartets no Pilsrundāles – "Židrūns", kuri iesākumā stīvējās pretim aicinājumam spēlēt. "Nezinu… Jāpadomā… Nē, nu, it kā jau, jā… Pag’…," teica grupas ārštata tekstu autora un garīgā līdera Židrūna tuvākā uzticības persona grupā Židrūns Aldis. Topot materiāls jaunajam albumam, kuru šobrīd vēl gribot paturēt noslēpumā. "Bet… Pie velna! Lai iet!" viņš turpināja.

Pēc koncerta par dejām rūpēsies Agris Tilks aka Len Tilk aka Hero Crisis vs. gusC aka… Lai kā viņu nedēvētu, skaidrs, ka vieglu rokas vēzienu viņš nakti savērps tech house, deep house, IDM un down tempo jūklī.

Pasākuma sākums 22:00(ieeja no 21:00). Ieejas maksa 2 lati.

Dirty Deal Café atrodas Maskavas ielā 12, otrajā korpusā.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Como se llamo esto i am from SPAIN

killBlozy

Como se llamo esto i am from SPAIN

killlaw

Thanks for finally talking about > Mašīnas man patīk electric fire suites</a>

Reinaienāktreģistrēties