Miks Saulītis aicina baudīt muzikālu vakaru restorānā "Dejavu"

Brigita Zariņa, 04.11.2008., 23:40

Ieejas maksas nav, tomēr visi tiek lūgti laicīgi rezervēt galdiņu.

Šo ceturtdien plkst. 21:00, muzikālajā restorānā "Dejavu" (Brīvības iela 151, ieeja no Cēsu ielas) mūzikas cienītāji ir aicināti baudīt muzikālu atmosfēru kopā ar dziedātāju Miku SaulMiks Saulītisīti.

Jau vairāk nekā mēnesi muzikālais klubs "Dejavu" katru ceturtdienu piedāvā saviem apmeklētājiem baudīt kāda Latvijā pazīstama mākslinieka uzstāšanos. Līdz šim muzikālajā klubā ir jau uzstājušies tādi mākslinieki kā Emi, Jenny May un Lily. Šonedēļ visus apmeklētājus izklaidēs jaunais un talantīgais Latvijas mūziķis Miks Saulītis.

Miks stāsta, ka dziedāt viņu pamudinājusi mamma, kas ir mūzikas skolotāja. Pusaudža gados dziesmu izpildīšana nekādu lielo prieku nesagādājusi, priekšroku viņš labāk būtu devis futbola spēlēšanai, taču laika gaitā domas mainījušās, un pašlaik mūzika ir viņa dzīve. Gandrīz nav nevienas dienas, kad puisis nepaņemtu rokās ģitāru un neuzdziedātu par prieku sev vai citiem.

Kādos tik konkursos Miks nav piedalījies! Konkursā "Mikipele" viņš ieguva Grand Prix balvu, "Dziesmu lietū" tika titulēts kā otrais labākais dziedātājs. Labus panākumus vairāku gadu garumā ir guvis konkursā "Jaunās zvaigznes". Miks sevi ir pierādījis kā perspektīvu solistu vairākos konkursos citos konkursos - "Aprīļa pilieni", Vācijā – "Berlīnes pērle" un paviesojies arī Lietuvas konkursos, šī gada pavasarī ar labiem rezultātiem startēja konkursā "Latvijas Talants". Mika prieks nav tikai dalība kādā dziedāšanas konkursā, bet arī viņa izveidotā grupa "Water Pearl".


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
viktor shirokov открой https://drive.google.com/file/d/1FoVnJPakN8NIeg90gA6Y3hG5M_KM480t/preview

Нина Олейникова

https://loveawake.ru/znakomstva/ - Знакомства Buderim. Сайт знакомств Buderim бесплатно, без регистрации, для серьезных отношений.

AdminDak

https://loveawake.ru/znakomstva/ - Знакомства Greka. Сайт знакомств Greka бесплатно, без регистрации, для серьезных отношений.

AdminSokienāktreģistrēties