"Mielavs un Pārcēlāji akustiski" – albuma "Atsaukties" koncertturnejas atklāšanas koncerts

Valters Mucenieks, 01.10.2015., 10:15

Piektdien, 2. oktobrī plkst. 19.30 Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē notiks "Mielavs un Pārcēlāji" vienīgais akustiskais koncerts, atklājot jaunās skaņuplates "Atsaukties" koncertturneju.

"Mielavs un Pārcēlāji akustiski"Koncertprogrammā dziesmas no jaunās skaņuplates "Atsaukties", kā arī dziesmas no iepriekšējiem pieciem "Mielava un Pārcēlāju" albumiem. Tāpat koncertā izskanēs arī grupas "Jauns mēness" nozīmīgākie skaņdarbi.

Skaņuplate "Atsaukties" nāk klajā pēc septiņu gadu pārtraukuma. Kā viens no pirmajiem jaunās dziesmas noklausījās mūzikas aprakstīšanas lielmeistars Klāss Vāvere. Lūk, viņa iespaidi: "Noklausījos astoņas dziesmas no "Mielava un Pārcēlāju" jaunā albuma. Sajūta, kā satiekot senu draugu un pārliecinoties – jā, viņš ir tāds, kā vienmēr esmu zinājis, tikai foršāks! Stilistiski izmaiņas nav lielas, bet būtiskas – kā jau pēc daudziem pazīšanās gadiem, visu izšķir nianses. Ainara intonācija ir nepretenciozāka, mazāk moralizējoša, vairāk vērojoša un reflektējoša, un tādēļ jo uzrunājošāka. Ierasti minimālistiskais, ar pārliecību un izjūtu iespēlētais instrumentālais pavadījums, kur katra nots ir pamatota, bet skan brīvi un dabiski, ir izkopts līdz stila pilnībai, un vairs nav tikai fons autordziesmas teksta vēstījumam. Tas viss veido lieliski sabalansētu daudzslāņu veselumu, kur katra dziesma ir pilnvērtīgi funkcionējoša mikropasaule. Nebrīnīšos, ja šis būs Pārcēlāju līdz šim iedarbīgākais veikums".

Koncerta biļetes Kultūras pils "Ziemeļblāzma" kasē un "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv/events/event/44148.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
iL5iI5zF3 wJ3nL6fB7 fake bags fake bags replica bags

Jaqueline

rD7qI8xO9 mD0xQ6fH2 replica bags fake bags replica bags

Eddy

nB9eJ1hE6 xY9tY5zA1 fake bags fake bags replica bags

Rosalindienāktreģistrēties