“Melo-m” koncertu skaits Losandželosā pārsniedz iepriekš plānoto

Jānis Penka, 29.05.2007., 20:31

Latvijas čellu trio “Melo-M” klubu turneja Losandželosā izvērtusies daudz plašāka par iepriekš plānoto.

Sākotnēji “Melo-M” bija plānoti pavisam seši koncerti dažādās Losandželosas vietās, bet pēdējo dienu laikā grupas puiši saņēmuši vairākus aicinājumus muzicēt arī citās koncertu vietās. Pagājušājā nedēļā grupa muzicēja jauna kluba “Skinny's” atklāšanas ballītē un sniedza papildkoncertu klubā “Redwood LA Downtown”. Grupa "Melo-M"

Nupat saņemti aicinājumi sniegt iepriekš neplānotus koncertus 30. un 31. maijā.

“Publika šeit ir ļoti atsaucīga. Pārsteidzoši, bet mūs aicina spēlēt atkārtoti un arī citos pilsētas klubos. Tikām ielūgti arī uz salīdzinoši lielāku pasākumu, kas notika “Walt Disney Hall”, taču diemžēl nepietika laika organizatoriskām niansēm,” no ASV ziņo “Melo-M” vadītājs Kārlis Auzāns.

“Melo-M” koncerti Losandželosā ir turpinājums pagājušā gada tūrei ASV. Pērn februārī “Melo-M” devās uz ASV muzicēt turienes latviešu kopienai, bet saņēma vairākus aicinājumus uzstāties klubos arī amerikāņu auditorijai. Toreiz veiksmīgie koncerti deva iespēju atgriezties ASV.

Jau drīz pēc atgriešanās no ASV “Melo-M” Latvijā laidīs klajā jaunu albumu, kurā būs iekļautas daudzu pasaulē populāru dziesmu versijas trim čelliem. Skaņdarbu klāsts solās būt plašs - no “The Beatles” līdz disko hītiem, filmu mūzikai un pat islandiešu grupas “Sigur Ros” skaņdarba versijai.

“Melo-M” pēdējā laikā ir viena no visaktīvāk ārzemēs koncertējošām latviešu grupām.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
yonne aaron, 31.05.2007. 13:54:39
Komentāra reitings: 0

apocalyptica tozhe mne...

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
loli innumerable vid pic is.gd/BlCAHo krtk.rs/e1i0ovy

Stevenorate

Good to join. I am pretty new around here and figured I'd make my first post. I've been researching outdoor projects recently and found several interesting info. Anyone with knowledge with this, please read your thoughts. Cheers!

DonaldBaf

Great to be here. I'm pretty new here and wanted I would say hello. Lately I've been exploring yard improvements for a while and discovered some good resources. If anyone has experience on this topic, I'd like to read your input. Thanks.

Donaldfrozy


ienāktreģistrēties