"Mazie meža Dīvainīši" minialbuma prezentācijas koncerts

Kristīne Fedotova, 22.07.2015., 11:20

Jau šo sestdien, 25. jūlijā plkst. 21.00 muzikālā apvienība "MmD" ar koncertu prezentēs savu svaigo debijas minialbumu "Mazie meža Dīvainīši".

Muzikālā apvienība "MmD"Pasākumā "Nabaklab" līdzās vaininiekiem uz skatuves un skatītājos gaidāmi arī citi dīvaiņi.

Pēc vairāku gadu koncertēšanas kafejnīcās, bāros un festivālos, "MmD" beidzot ierakstījuši minialbumu, lai labākās dziesmas var dzīvot pašas savu dzīvi - telefonos, datoros, ofisos un guļamistabās. "MmD" minialbuma prezentācija būs draudzīgs koncerts, kurā līdzās pasākuma vaininiekiem uz skatuves kāps arī citi dīvaiņi. Vienmēr starojoši pozitīvie "Color of Harmony" iesildīs pasākumu, bet liriskais Alūksnes reperis ar Rīgu sirdī - Madis uzskaitīs pāris pantus sveicienam. Šajā koncertā izskanēs ne vien albumā iekļautās dziesmas, bet arī citas no dažādiem grupas darbības posmiem – no pirmsākumiem līdz pašiem svaigākajiem gabaliem, bet pēc koncerta vakaru "Nabaklab" turpinās DJ Toms Eņģelis. Par dziedāšanu līdzi, dejām, nepieradināmām dīvainībām un jauniem paziņām atbildīgi paši pasākuma apmeklētāji, tāpēc ieeja ir bez maksas.

Minialbumu "Mazie meža Dīvainīši" veido 5 pašu sacerētas kompozīcijas. Starp albumā iekļautajām dziesmām atrodama gan viena no vecākajām "MmD" kompozīcijām "Jesus Saved Me", kas ar vieglu ironiju par reliģiju dzirdama arī radio viļņos, gan romantiskā "Realitāte" – veltījums sievietei no patiesajām fantāzijām, ieskanas sociālpolitisks rūgtums un sava stila meklējumi. "MmD" daiļrade nav nopulētu un rūpīgi sašķirotu dārgakmeņu groziņš, bet raktuves, kurās reizēm iemirdzas kas tāds, ko vērts izcelt, mēģināt nopulēt un nodot bargajai klausītāju žūrijai. Starp cienītājiem, kas jau pamanījušies sazagt dziesmas no Youtube, lai tās baudītu austiņās, un degunu raucējiem, kam nav skaidrs, kāpēc "MmD" vispār kaut ko dara, grupas puiši mēģina palikt pie sava – nemeklēt pārspīlētu unikalitāti, necensties kādam līdzināties vai ielikt sevi konkrēta stila rāmītī, bet radīt un izpildīt sev tuvu mūziku, darot to pēc iespējas kvalitatīvāk.

Muzikālā apvienība "MmD" radās ap 2007. gadu, kad trīs draugi - brāļi Oskars un Rūdolfs Bērziņi un pāris kilometrus tālāk dzīvojošais kaimiņš Andris Strods Darvinieku ciematiņā netālu no Varakļāniem beidza kautrēties viens no otra un sāka ģitāras spēlēt arī kopā, mācoties ģitārspēli viens no otra un bez Youtube pamācībām mēģinot dabūt ārā no instrumenta harmonisku skanējumu. 2013. gadā grupai pievienojās vēl viens dīvainis – čellists Mārtiņš Turss. Šajā četru dīvaiņu apvienībā arī radies pirmais EP jeb minialbums "Mazie meža Dīvainīši", kurā līdzās ģitārām ieskanas ne vien čells, bet arī mandolīna un mutes ermoņikas. Albumu ierakstīja un miksēja Kārlis Šteinmanis, vāciņa dizaina autors ir Armīns Mālkalns.

Bez maksas albums jau noklausāms Soundcloud: soundcloud.com/mmd-17, bet no 26. jūlija tas būs nopērkams un lejupielādējams Bandcamp.com. "MmD" aktualitātēm un jaunumiem var sekot līdzi Facebook: www.facebook.com/MaziemezaDivainisi.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
зонт садовый от дождя https://dachnyrai.ru/ - садовый зонт для дачи

Jamesabask

porn sex with children <a href=https://dachnyrai.ru/>зонт садовый от дождя</a>

WalterBET

Самые свежие новости Астрахани. Читайте об этом подробнее на сайте <a href=https://astrakhan.net>astrakhan.net</a>

Michaelgabienāktreģistrēties