Martin Confused LMA Studentu klubā 1.oktobrī

Jānis Altmanis (artemijs), 02.10.2008., 14:21

Iepriekš kaut kā nebija sagadījies saskrieties ar Martin Confused, biju dzirdējis, ka kaut kādi singli šim griežas pa radio, EP un kas vēl tur, bet nepievērsu īpašu uzmanību tam visam.

Martin ConfusedAizejot uz koncertu faktiski ļāvos pirmajiem iespaidiem, un jā, labs iespaids palika par šo mūziķi.

Atradis tādu kā savu nišu starp lielā daudzuma stiliem un klausoties viņa dziesmas varētu uzreiz pateikt, ka tā ir Martin Cofused dziesma. Visās dziesmās ir kas vienojošs un plūstošs. Šīs mūzikas skaņās piefiksēju, ka var labi atpūsties, atslābināties, kaut kas no dream stila laikam šīm dziesmām tomēr piemīt. Brīžiem Martina balss atgādināja Ūdrīša balsi no The Hobos.

Labi atrada kontaktu ar publiku, lēnām un kautrīgi, nepiespiesti, caur smaidu un vienkārši dažiem jokiem. Savādā veidā tā bija koķetēšana ar pašu publiku.

Ja ir jāuzskaita ko kā muziķim vajadzētu koncerta laikā izdarīt uz skatuves - mūzika, kontakts ar publiku u.t.t. tad Martinam no 10 ballēm jādod 10 balles, jo viņš paspēja un panāca visu. Arī pēc pēdējās - pēdējās dziesmas publika palika savās vietās, kad paši mūziķi nokāpa no skatuves, tad tikai visi devās savos ceļos.

Atmiņā palikusi dziesma "Personal Radio".

Noteikti apmeklēšu vēl kādu šī muziķa koncertu.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 02.10.2008. 15:46:15
Komentāra reitings: 1.507

Man ar ļoti patikās gan "Personal Radio", gan koķetēšana, gan tas, kā mākslinieks atvērās publikai. Tā kopistiskā dziedāšana (we will rock you) bija superīga :) Ok, es varbūt dotu 9 no 10 balles, jo sākumā bija mazliet stīvāk un varbūt vajadzēja kopīgo dziedāšanu mazliet agrāk, bet tāpat bija forši. Kontrabasists baigi interesantais arī likās - baigi patikās viņa spēle.

Artemijs, ja tev dziesmas likās plūstošas, tad man tās likās baigi ritmiskās atkal :)

funky, 18.12.2008. 18:56:51
Komentāra reitings: 0

Maartinjsh ir apjucis:D
Bet dailjrade...dieviiga!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
These guys say that you do not need a lawyer to immigrate to Canada and they publish lots of information videos on how to do it yourself: https://www.youtube.com/channel/UC7_zz6L9_Wbp9n-7M4NwhtQ I have just sent them an email with a few questions, we ll see how good the are.

Donniebruct

Hello I want you let's have passionate sex my nickname (Vitalinka96) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8458739

CarolReusa

We are glad to see you in our midst Enter into me deeper and fuck my nickname (Isena87) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8356768

CarolFenienāktreģistrēties