"Ansamblis Manta" un "Martas asinis" 16. aprīlī uzstāsies "Pavasara koncertā"

Aiga Upiniece, 25.03.2015., 20:34

Jau otro gadu pēc kārtas biedrība "HI" par godu pavasara atnākšanai piedāvā "Pavasara koncertu".

Ja pagājušogad skatītāju sirdis vēsajā aprīļa vakarā sildīja "Gaujarta" un "Bērnības milicijas" poēzija, tad šoreiz klausītājus uz deju grīdu un līdzdziedāšanu aicinās grupas "Manta" un "Martas asinis".

Ansamblī "Manta", kurš tiecas nepiederēt ne pie viena konkrēta mūzikas novirziena, un kura daiļradē līdz ar to rodami dažādu noskaņu un stilu skaņdarbi, apvienojušies publikas jau iemīļoti mākslinieki – Edgars Šubrovskis ("Hospitāļu iela", "Gaujarts") un Edgars Mākens ("Gaujarts"), kā arī Oskars Upenieks un Raitis Viļumovs ("Neprodukts", "Aarzemnieki"). Par labāko albumu alternatīvās mūzikas jomā 2014. gadā nupat saņēmuši gan Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons", gan balvu no portāla alternative.lv, mūziķi uz lauriem vis neguļ, bet aktīvi koncertē un strādā pie videoklipa dziesmai "k13", kura izmantota Jāņa Ābeles īsfilmā "Augstāk par zemi", kā arī tikko kopā ar filosofiem A. Kamoliņu, A. Sauku, A. Zundi un A. Balodi izdevuši albumu "Buržuāziskās filosofijas marasms četrām balsīm ar ansambli", kura dziesmas starp citām skanēs arī 16. aprīļa koncertā.

"Manta"

"Indie-dance" grupa "Martas asinis" pēdējos gados izpelnījusies deju ballīšu karaļu statusu, pastāvēšanas laikā izdevusi piecus albumus, no kuriem "Ceturtais" un "Sestais" tikuši izvirzīti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai "Zelta mikrofons" nominācijā attiecīgi par veikumu 2013. un 2014. gadā. Grupas sastāvā spēlē Filips Derums ("Neviens nezin'", "Bērnības milicija"), Reinis Jakobsons ("Dun Dun") un Aigars Valdmanis ("Dun Dun", "Bērnības milicija"). Atpazīstamākie skaņdarbi - "Sniegavīri", "Var Būt Man Tev", "OK.Super!" Šajā koncertā noteikti dzirdēsim dziesmas gan no "Ceturtā", gan "Sestā" "Martas asiņu" albuma, gan arī, iespējams, kādu vēl līdz šim nedzirdētu skaņdarbu.

"Martas asinis"

Pasākums notiks klubā "One One Riga", kādreizējās 9k1 telpās, Šarlotes ielā 18a, 16. aprīlī, plkst. 20:30. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas www.bezrindas.lv. Tuvojoties koncertam, biļešu cena paaugstināsies.

Noklausies: "Martas asinis":

"Manta":


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
These guys say that you do not need a lawyer to immigrate to Canada and they publish lots of information videos on how to do it yourself: https://www.youtube.com/channel/UC7_zz6L9_Wbp9n-7M4NwhtQ I have just sent them an email with a few questions, we ll see how good the are.

Donniebruct

Hello I want you let's have passionate sex my nickname (Vitalinka96) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8458739

CarolReusa

We are glad to see you in our midst Enter into me deeper and fuck my nickname (Isena87) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8356768

CarolFenienāktreģistrēties