
Mākslas darbinieku nama sezonas noslēgums
Eduards, 16.06.2010., 08:5016. jūnijā 18:00 Mākslas darbinieku nams noslēgs sezonu ar grupas "EtnoM" koncertu un dančiem vasarīgās noskaņās.
"EtnoM" ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas topošie etnomuzikologi - Inese Mičule, Elīna Štoļde, Laima Jansone, Liene Igaune, Austra Klotiņa un
Lauris Lieldiens. Palīgos nāks arī "EtnoM" draugs Austris Kalniņš ar ģitāru.
Koncertā skanēs dažādu tautu tradicionālās melodijas - latviešu dziesmas no Zemgales, Kurzemes un Latgales, portugāļu fado, improvizācijas par klezmeru tēmu, mantras un citas muzikāli bagātas melodijas.
Pēc koncerta Mākslas darbinieku nama telpās notiks danči "EtnoM" vadībā. Dancot gribētājiem vēlami maiņas apavi.
Biļetes iepriekšpārdošanā Mākslas darbinieku namā. Pirms koncerta dārgāk.
Reklāma
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Good to join.
I am pretty new around here and figured I'd make my first post.
I've been researching outdoor projects recently and found several interesting info.
Anyone with knowledge with this, please read your thoughts.
Cheers!
DonaldBaf
Great to be here. I'm pretty new here and wanted I would say hello. Lately I've been exploring yard improvements for a while and discovered some good resources. If anyone has experience on this topic, I'd like to read your input. Thanks.Donaldfrozy
"Enchanting nymphomaniac meklē tvaikojošs indulgence." Šeit -- Kj3fz2f.short.gy/ueeSek?DIbEmmaDIb8077