Mākslas Darbinieku namā koncerts "Piedurknīte"

Jānis Daugavietis , 09.03.2008., 22:47

Koncerta koncepcija kā pierasts: labs vakars labā vietā, ar labiem cilvēkiem un ar labu mūziku.

Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, mūzikas izdevniecība un kolektīvs "Tornis" (dibin. 1991) rīko gada sākuma pasākumu Mākslas darbinieku namā (Mdn) Vecrīgā. Šoreiz tas nav ziemas spelgoņa, bet gan pavasara pasākums, notiek dienu pirms Lielās piektdienas (kas ir brīvdiena). Parasti pasākuma nosaukumu mēs ņemam no kādas dziesmas nosaukuma vai frāzes. Šogad tas ir vienkāršāks vai arī daudznozīmīgāks - "Piedurknīte".

Vakara muzikālo daļu veidos "Torņa grupas" un mūsu draugi, ansambļi un kolektīvi, kas mums patīk.

"Mazie Smirdīgie Kociņi" ir Rīgas jauniešu atbildes uz jautājumiem, kurus viņiem neviens neuzdod. Tornis 2007.gada 18. novembrī izdevis viņu kritiķu neviennozīmīgi vērtēto debijas trīs collu dubultbisku "Kraa". Šī brīža Msk aktualitātes ir bezmaksas mp3 ep "Ii uu ii putnu liesma" sagatavošana, darbs pie ierakstīto 10 jauno dziesmu miksēšanas un "Suki2000" (Msk kaimiņprojekts) debijas albūma izdošana.

"Stūrī Zēvele" ir Kuldīgas jauniešu indie kolektīvs, kas pagaidām uzstājies reti. Iespējams, ka šis būs viņu pirmais koncerts Rīgā.

"Monologs Divatā" ir Valkas meiteņu trio. Mēs teiktu, ka tā ir ne tikai visu laiku labākā grupa kas nākusi no Valkas, bet noteikti arī labākā šī brīža meiteņu grupa vispār! Šis "plastmasas grābekļroks" mums atgādina par to, kādas bija mūsu grupas, kad mēs tikko sākām pirms vairāk nekā 15 gadiem... Romantika!

"Bērnības Milicija" ar savu debijas albūmu „Mūzika dejām” (2004 Tornis) ir kļuvusi par klasisku Latvijas indie grupu. Grupa šobrīd "naktī guļot uz muguras" beidz sagatavošanas darbus pie sava otrā diska izdošanas.
http://www.tornis.lv/bernibasmilicija/
http://muzika.draugiem.lv/music/musician.php?mid=11537

"Dexandthecity" ir Latvijas vadošais elektroniskās mūzikas leibls. Viņu specializācija ir breakcore un šobrīd viņi izmisīgi meklē ghettoblasterus. Dex izdevis 26 ierakstus no dažādiem Latvijas un pasaules ārtistiem. Šajā koncertā Dex kolektīvu ar 8-bitu mūzikas izvilināšanu no '89.gada geimbojiem pārstāvēs Kodek & Moavaimao.
Ps Par šo izdevniecību Latvijas mūzikas kritiķi klusē.
http://dex.neirothe.net

"Baložu Pilni Pagalmi" šajā pavasarī iesoļo savā piecpadsmitajā pastāvēšanas gadā. Pavasaris vienmēr BPP ir īpašs laiks, pat ja tas it kā ir "pavasaris, kurā tu nevienam neesi vajadzīgs."

"Tikumība" ir jaunas un neatkarīgas teātra trupas "Saulvedis" rokkoncertam piemērota izrāde. Pirmizrāde!

Rīga, Vaļņu iela 9 (ieeja no Zirgu ielas)
t. 67210849
2008.gada 20.marts, ceturtdiena
19.00, atvērts no 18.00
noslēgums 23.30
bufete 'Gauja'
Mājas lapa: www.tornis.lv/koncerti/lives08/piedurknite.htm

Ieejas maksa: 5 Ls, studentiem, skolēniem, ar flajeri 4 Ls, 3 Ls iepriekšpārdošanā www.bilesuserviss.lv kasēs vai on line.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
njaa, 24.03.2008. 12:44:53 (ip:78.84.156.224)
Komentāra reitings: 1.134

kur var redzēt bildes?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZienāktreģistrēties