Latvijas Universitātes jauno mūzikas grupu konkurss

LU Preses centrs, 23.04.2008., 15:03

Notiek pieteikšanās "Latvijas Universitātes jauno mūzikas grupu konkursam".

Konkursā var pieteikties mūziķu grupas, kuru dalībnieki ir Latvijas Universitātes studenti (vismaz viena trešdaļa), grupas, kurām nav noslēgti ierakstu līgumi ar mūzikas kompānijām un nav izdots oficiāls albums.

Lai piedalītos konkursā, mūziķiem līdz 2008. gada 9. maijam ir jāiesniedz LU Preses centrā, Raiņu bulv. 19, 127.kab., aizpildīta konkursa pieteikuma veidlapa un 3 kompozīciju audio ieraksts CD formātā.

Līdz 2008. gada 14. maijam tiks paziņoti iesūtīto skaņu ierakstu konkursa pirmā etapa uzvarētāji, kas iegūs tiesības piedalīties tiešā priekšnesuma konkursā 21. maijā Vērmanes dārza estrādē. Vērtēti tiks izpildījuma kopējā muzikālā kvalitāte, ideju novitāte un oriģinalitāte, instrumentu spēles prasme, skatuves tēls utml.

Rezultātu paziņošana notiks 21. maijā laikā no plkst. 22.00 līdz 22.30. Konkursa rezultātā žūrija noteiks trīs labākās grupas, piešķirot pirmo, otro un trešo vietu. Pirmo trīs vietu ieguvēji iegūs apliecinājumu un balvas par sasniegumu. Pirmās vietas ieguvējam papildus tiks piešķirts ieraksta laiks Latvijas Radio 1. studijā 30 stundu apjomā un uzstāšanās iespēja Jaunā studenta svētkos "Aristotelis 2008“ š.g. 31.augustā..

Jauno mūzikas grupu konkursa fināls notiks Latvijas Universitātes fakultāšu prezentācijas pasākuma LU Dārzs 2008 "Sprīdītis iet meklēt laimi LU” ietvaros. Šis pasākums, ko rīko LU Studentu padome, ir aktīva studentu prezentācija par savu nākotnes specialitāti. Rosība Vērmanes dārzā 21.maijā sāksies jau plkst. 11:00., kad topošie studenti un citi interesenti 16 parkā izvietotajās informatīvajās teltīs varēs iegūt praktisku informāciju par iestāšanos LU. Uz Vērmanes dārza estrādes skatuves notiks LU pašdarbības kolektīvu uzstāšanās.

Savukārt pasākuma otrajā daļā, kas sāksies plkst. 19:00, notiks Latvijas Universitātes jauno mūzikas grupu konkursa fināls, kurā rīdziniekus un pilsētas viesus ar uzstāšanos priecēs konkursa pirmā etapa uzvarētāji.

Konkursu organizē LU Studentu padome sadarbībā ar LU Preses centru un Universitātes radio "NABA". Konkursa nolikums un pieteikuma anketa pieejams LU portālā.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
gens, 23.04.2008. 22:41:52 (ip:87.110.138.2)
Komentāra reitings: 4.391

vai izbijušie studenti ar skaitās? ;D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
CCCCCCCPPPPPPP Love collection: snippet.host/qcqvxn CCCCCCCPPPPPPP

TydoneTor

Prestasi Mahasiswa

Jamescrofe

gI8kG9uO1 yL7iE7bY6 dI3wX0kA6 rL3wG0gX5 nL6pN1jO0

Lorriienāktreģistrēties