Linga svin 20 gadu jubileju

Baiba Zieda un Daina Kalniņa, 16.04.2009., 23:02

22.aprīlī, plkst.18:00 mūzikas veikalā "Randoms" notiks ekskluzīva grupas Linga tikšanās ar faniem, žurnālistiem un citiem interesentiem.

Šīs tikšanās iemesls - grupas Lielkoncerts Ķīpsalas hallē 24. aprīlī, kur tiks svinēta grupas Linga 20-tā gadadiena. Par godu šai jubilejai un svinībam "Mikrafona Ieraksti" izdod grupas 20 labāko dziesmu albumu, kurā būs dzirdami gan grupas jaunie, gan vecie skaņdarbi, tai skaitā dziesmas, kuras līdz šim nekad nav tikušas iekļautas grupas albumos.

Pasākuma laikā paredzēta grupas uzstāšanās, sarunas ar grupas dalībnie kiem, autogrāfu sniegšana, fotografēšanās un iespēja pirmajiem un par īpašu cenu iegādāties jauno albumu. Veikals "Randoms" ir pirmais mūzikas veikals Latvijā, kurā būs iespējams iegādāties jauno albumu.

Grupa Linga dibināta 1989.gadā, ātri vien kļūstot par vienu no populārākajām grupām Latvijā ar tādām dziesmām kā "Nāc dejot", "Krodziņš", "Signe melo" un "Šeit šeit". Grupas aizrautīgās un enerģijas pārpilnās dziesmas koncertos vienmēr ir pulcējušas klausītāju pūļus un grupas puišu radošais darbs nav apstājies – ik pa laikam radītas jaunas dziesmas, īpaši izceļot grupas hitu "Gan", kas iekaroja topu virsotnes, iekļuva Seb Muzikālās Bankas 2008 finālā un saņēma balvu no www.doremi.lv, kā otrā lejuplādētākā dziesma pērn.

Šī gada 24.aprīlī, Ķīpsalas hallē notiks jautras svinības, kuras organizē "Mūzikas Video Kanāls", par godu grupas Linga 20-ajai dzimšanas dienai. Pasākuma jubilāri uzstāsies ar savām dziesmām, kā arī grupu jubilejā sveiks viņu draugi - "Z-scars", Ivo Fomins, "Age of Stones" un "Laime Pilnīga". Lingas fanu klubam izaugusi jau trešā paaudze, tādēļ jubilejas svinēšana paredzēta kā jautra atpūta visām paaudzēm. Tā kā grupai ilgu laiku nav bijis solo lielkoncerts, tad šajā koncertā būs īpašas emocijas, īpašs sniegums un daudz kas neredzēts.

Biļetes uz svinībām iegādājamas www.bilesuserviss.lv, kā arī visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā

Curtisbealp

Hello. And Bye.

XRumerTest

یک خرید

Angeliaienāktreģistrēties