Liepājas koncertestrādē "Pūt, Vējiņi!" 8. sezona

Laura Giptere, 11.06.2015., 15:09

Kā ierasts, katra "Pūt, Vējiņi!" vasaras koncertsezona tiek sagaidīta ar rūpīgiem sagatavošanās darbiem.

"Pūt, Vējiņi!"Tā pat arī šogad, uzsākot vasaras pasākumu ciklu, brīvdabas koncertestrāde Peldu ielā 57 tiek uzposta – atjaunojot novecojušo, remontējot salauzto, krāsojot izbalējušo, pļaujot zaļojošo, kā arī apstādot teritoriju – tas viss kultūras pasākumu cienītāju baudai un labsajūtai.

Šogad visi sagatavošanās darbi notiek saimnieka Alda Ķeira vadībā, kurš ar lielu atbildību plāno un vada nepieciešamos labiekārtošanas darbus. Par tehnisko darbu izpildi īpaši liels paldies sakāms strādniekam Edgaram Zvejam, bet par apzaļumošanu – dārzniecei Dainai Sudmalei, kura šo darbu estrādē uzcītīgi veic jau 4. gadu.

Lai uzpostu "Pūt, Vējiņi!" estrādi, ir atsvaidzināti jumta balsti un veikts daļējs jumta remonts, salabota notekūdeņu šahta, sametināti izlauztie vārti un margas, veikti žoga un vārtu krāsošanas darbi, atsvaidzināti soli, kā arī vēl citi tik pat svarīgi darbi. Zālājs ir nopļauts, nokaltušie koki nozāģēti, celiņi noslaucīti un dārzs apstādīts, bet tagad, kad "Pūt, Vējiņi!" vizuālais tēls ir atsvaidzināts, ar nepacietību tiek gaidīti liepājnieki un pilsētas viesi, lai jau atkal varētu baudīt vasaru brīnišķīgos kultūras pasākumos svaigā gaisā, vien dažu metru attālumā no jūras.

2015. gada vasaras sezonā gaidāmi sekojoši pasākumi:

  • 16.06. Gadskārtējie Kurzemes zonas pensionāru Jāņu ielīgošanas svētki;
  • 23.06. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra rīkotie Līgo svētki Liepājā;
  • 02.07. Dziesmu spēle ar jokiem "Kāzas, kāzas…", ko organizē biedrība "Jaunais teātris";
  • 25.07. Biedrības "Pannas teātris" producētā romantiski muzikālā dzīvesspēle "Kukulis";
  • 01.08. Amigo Dzintara dziesmu vasaras tūres koncerts un balle;
  • 08.08. Muzikāla komēdija "Septiņas vecmeitas", ko piedāvā RaCoco teātris;
  • 29.08. Dailes teātra ansambļa "Ilga" 10 gadu jubilejas koncerts "17 pansionāta mirkļi".

Plašāka informācija par šiem pasākumiem meklējama www.biedribasnams.lv.

Ieskicējot "Pūt, Vējiņi!" nākotni, Liepājas Latviešu biedrības nama direktore Vita Hartmane norāda, ka Liepājas pilsētas iedzīvotāji ir pelnījuši Eiropas līmeņa estrādi, tādēļ tiek meklēts finansējums, lai Liepājas brīvdabas estrādi pamatīgi atjaunotu. Šobrīd plānots, ka pilsētas pašvaldība iesniegs rekonstrukcijas projektu Eiropas struktūrfondam, lai nodrošinātu iespēju saņemt līdzfinansējumu 85% apmērā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā

GregoryGex

JerryNeura

Post a quick ad in over 250 countries worldwide Classified Submissions Ad Posting and Website Promotion Service – Best classified ad posting service. Your ad posted to 1000's of advertising pages monthly automatically! classified advertising service

Michaelzofienāktreģistrēties