"Led Zeppelin" nakts Studentu klubā

Anita Alksne, 14.04.2008., 23:22

Grupa "Lietotas mēbeles no Holandes" kopā ar grupām "Laime pilnīga", "Order Sang" un "Acid Rain" ielūdz uz klasiskā roka labākajās tradīcijās ieturētu pasākumu.

Sestdien 19. aprīlī, sākot no plkst. 22.00, Studentu klubā uz dažām stundām notiks atgriešanās pagājušā gadsimta 70. gaGrupa "Laime Pilnīga"dos, kad cilvēki domāja savādāk, ģērbās puķaināk un klausījās citādāku mūziku. Mūziku, kas bijusi iedvesmas avots arī grupai "Lietotas mēbeles no Holandes" jau ceturto reizi sev un citiem par prieku organizēt "Led Zeppelin" nakti kā atgādinājumu par šo unikālo laika posmu rokmūzikas vēsturē. Pasākums ļaus izbaudīt noskaņas, kas, pretstatā daudzu futūristu un modernistu apgalvojumiem, joprojām ir aktuālas.

Tiesa, ballē paši "Led Zeppelin" gan neuzstāsies, tomēr visa vakara garumā leģendārie roka klasiķi būs vērojami uz videoekrāniem.

Līdzās grupai "Lietotas mēbeles no Holandes" klasiskā roka zelta gados palīdzēs atgriezties mūziķi, kas ļoti labi zina, ko iesākt ar saviem mūzikas instrumentiem un var lepoties ar lielisku, specifisku vokālu - "Laime Pilnīga", 60. un 70. gadu rokmūzikas, blūza un džeza paraugos iedvesmu smēlušies, harizmātiskie "Order Sang" un vēl pavisam jaunie, bet daudzsološie mūziķi no grupas "Acid Rain".

Dejas spēlēs Uldis Rudaks

Ieeja klubā no 22:00, ieejas maksas: studentiem Ls 2,50, ne-studentiem Ls 3,50

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
nothing special

Qaznardapany

thanks, interesting read

Kzkazbeida

hW9jN3eE7 iL2xY5bY3 replica bags replica bags fake bags

Celsaienāktreģistrēties