Latvijas Radio 4 – "Doma laukums" 5. jūnijā raidīs no Daugavpils

Laura Elizabete Vanaga, 28.05.2015., 13:40

Šogad no 1. līdz 7. jūnijam otra lielākā Latvijas pilsēta Daugavpils atzīmēs 740. gadadienu.

Latvijas Radio 4 – "Doma laukums" 5. jūnijā raidīs no DaugavpilsLatvijas Radio 4 – "Doma laukums" (LR4) piektdien, 5. jūnijā ar izbraukuma studiju dosies pie saviem klausītājiem uz Daugavpili, lai 12 stundu garumā piedāvātu īpaši veidotu programmu, klausītājus visā Latvijā iepazīstinot ar šīs skaistās pilsētas jaunumiem un vietējiem iedzīvotājiem.

LR4 programmu plkst. 6.30 aizsāks rīta informatīvi muzikālā programma "Doma laukums". Programmu vadītājs Andrejs Hutorovs līdz pat pl.9.00 iztaujās Daugavpils sabiedrības pārstāvjus par aktualitātēm dažādās dzīves jomās: izglītībā, zinātnē un medicīnā, drošībā, sadzīvē, pilsētvidē utt.

Plkst. 9.15 sāksies izglītojošs raidījums "Diena pēc dienas" Oksanas Doničas vadībā. Apaļā galda diskusijās ar ekspertiem tiks runāts par Daugavpils un reģiona ekonomisko attīstību, kā arī par tendencēm un procesiem Latgales sabiedrībā.

Plkst. 12.10 diskusiju raidījuma "Atklātais jautājums" vadītājs Konstantīns Kazakovs meklēs atbildes uz jautājumu, kā savas izredzes Daugavpilī vērtē jaunā paaudze izglītības, sociālajā un uzņēmējdarbības jomā.

Plkst. 13.10 nedēļas sporta notikumu apskatā "Piektais celiņš" Romāna Antonoviča un Vladimira Ivanova vadībā satiks Daugavpils sporta zvaigznes, trenerus un sporta nozares pārstāvjus.

Plkst. 14.10 Aleksandra Aļeksējeva sarunu šova "Aleksandra studija" viesi būs apbalvojuma "Goda daugavpilietis" šogad un iepriekšējos gados saņēmušie vietējie iedzīvotāji. Savukārt plkst. 15.05 līdz 16.00 "Aleksandra studija", kā ierasts piektdienās, piedāvās interaktīvu nedēļas notikumu izvērtējumu kopā ar vietējiem Daugavpils ekspertiem.

Plkst. 16.05 raidījumā "Skaņas. Domas. Tikšanās." ar Ilonu Jahimoviču ielūkosimies Daugavpils kultūras dzīvē visdažādākajās tās izpausmēs.

LR4 translācijas pēdējā stundā no plkst. 17.00 līdz 18.00 izskanēs intervija ar bijušo daugavpilieti un tagad Bostonā dzīvojošo flautisti Ilonu Kudiņu. LR4 tiešraidi noslēgs tikšanās studijā ar Daugavpils grupu "Hot Express Dixieland Jazz Band".

Katrā apaļā stundā izskanēs jaunākās ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē no Latvijas Radio studijas Doma laukumā, Rīgā.

Latvijas Radio 4 aicina:

Nāc! Klausies! Piedalies! Skaties, kā top radio!

Uz tikšanos LR4 izbraukuma studijā 5.jūnijā no sešiem rītā līdz sešiem vakarā Daugavpilī, Skulptūru dārzā Rīgas ielā (pie Bruņurupuča)!

Tiešraidi būs iespējams klausīties Latvijas Radio 4 – "Doma laukums" FM diapazonā un internetā lr4.lv. Teksta tiešraide un fotouzņēmumi būs pieejami sabiedrisko mediju ziņu portālā rus.lsm.lv. Programmas jaunumiem aicinām sekot līdzi arī sociālajā tīklā Facebook facebook.com/LatvijskoeRadio4.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
acido urico alto cibi da evitareacido urico valori <a href=https://hires.berlin/acidouriconelleurine77465>uricemia in gravidanza </a>

VictorItasp

Круизы в пол-цены. 5300 круизов со скидкой до 75% или вообще бесплатно New York Настя +17186370530 Skype evg7773 Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination. Стимул Dream Cruises ™ Путешествовать за пол-цены или совсем бесплатно 2017. Настя +1718637 skype evg7773

ArturoMoork

<a href=https://ru.freemags.cc/category/sport/athletics-running>runner magazines</a> - transportation magazines, home magazine online.

KeithAnypeienāktreģistrēties