Latviešu roka grupa "Inqognito" nāk klajā ar savu pirmo dziesmu

Evija Cināte, 02.10.2015., 11:02

Jaunizveidotā latviešu roka grupa "Inqognito" ir laidusi klajā savu pirmo dziesmu "1000 asaras".

Latviešu roka grupa "Inqognito"Grupa "Inqognito" tika izveidota 2015. gada 8. martā, satiekoties Mārim Purnim (vokāls, basģitāra), Kristapam Baķim (ģitāra, bekvokāls), Artim Sniedzem (soloģitāra) un Edgaram Zelčānam (sitamie instrumenti).

Kā izteicās grupas ģitārists Kristaps Baķis: "Mums vairs nav 16, tāpēc negribam sevi dēvēt par jauno mūziķu grupu. Man pašam ir 33 gadi un ar mūziku nodarbojos kopš 14 gadu vecuma. Iespējams, visam savs laiks, un šis bija īstais brīdis, lai mēs satiktos, un radītu vienkārši labu un īstu rokmūziku. Viss, kas ar mums noticis līdz šim, bija iesildīšanās, lai dzimtu "Inqognito"."

Dziesmas "1000 asaras" studijas ieraksts tapa 2015. gada 15. augustā, un tās mūzikas un vārdu autors Māris Purnis to komentē: "Cilvēks ir radīts, lai mīlētu. Mīla var būt mīksta, maiga un pūkaina, un tā var būt arī mežonīga, karstasinīga. Šī dziesma ir par robežlīniju starp šīm abām pusēm."

Savus nākotnes plānus grupas mūziķi vēl neatklāj, bet grupas menedžmenta pārstāvji piebilst, ka jau ir ieplānoti nākamie ieraksti studijā, kā arī tiek strādāts pie jaunām dziesmām.

Dziesmas "1000 asaras" audio ir pieejams vietnē: www.youtube.com/watch?v=GfGg8dINCZc.

Grupa "Inqognito" ir latviešu roka grupa, kas izveidota 2015. gada 8. martā. Grupas sastāvu veido Māris Purnis (vokāls, basģitāra), Kristaps Baķis (ģitāra, bekvokāls), Artis Sniedze (soloģitāra) un Edgars Zelčāns (sitamie instrumenti).

Sekojiet mums: www.facebook.com/via.Inqognito.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Прошлым вечером смотрел материалы инета, и неожиданно к своему удивлению заметил актуальный веб-сайт. Ссылка на него: <a href=https://forexunion-ltd.com/>приумножить доход</a> . Для меня вышеуказанный вебсайт произвел хорошее впечатление. Успехов всем!

Arthurmop

Seems as if someone finally figured it out, normal ad share programs suck, cant wait to see what this platform can offer. ,<a href=https://goo.gl/rTmyhn>Crazy Ad Profit Reviews</a> ,<a href=https://fb.com/groups/Crazyadprofits/>Crazy Ad Profit</a>

cradprofitsyFes

заказать продвижение интернет магазина логин скайпа pokras7777

ghjkkklisienāktreģistrēties