Laipni lūdzam uz "TakeOFF" festivālu 2007 Igaunijā.

Da White, 20.07.2007., 18:47

TakeOFF Festivāls 2007 ir divu dienu brīvdabas elektroniskās deju mūzikas festivāls, kas notiks 2007. gada 10. un 11. augustā Jagala laukos, netālu no Igaunijas galvaspilsētas Tallinas.

Pasākuma galvenie viesi: Above & Beyond, Markus Schulz, Rank 1, Johan Gielen, The Thrillseekers, Mark Norman, M.I.K.E., Airwave, Giuseppe Ottaviani, Gary D, DJ Shog, Chris Liebing & Speedy J Collabs Session, Marko Nastic, Marco Bailey, Eric Sneo, Joris Voorn, Cave vs Ortin Cam LIVE, The Advent LIVE, Hardcell & Grindvik LIVE, Space DJz, Pavo, Deepack, Blutonium Boy, Donkey Rollers, Marco Carola, Rino Cerrone, Jody Wisternoff, Davide Squillace, Storm, Miss Pink, Flight, MC Chickaboo, MC Deeizm un citi!

"TakeOFF" Festivāls 2007 solās būt par šogad lielāko elektroniskās deju mūzikas pasākumu Ziemeļeiropā – vairāk nekā 50 internacionālie dīdžeji, 5 dažādu mūzikas stilu skatuves.

Divu dienu biļetes ir pieejamas iepriekšpārdošanā Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā un Bulgārijā. Vienas dienas biļetes un divu dienu biļetes būs nopērkamas arī pasākuma norises vietā.

5% no "TakeOFF" festivāla 2007 ieņēmumiem tiks ziedoti "UNICEF" organizācijai.

Atrašanas vieta:

Jagalas ūdenskrituma apkārtne, Harjuma, Igaunija.

Jagala atrodas skaistā un mierīgā lauku teritorijā, tikai 25 kilometrus no Tallinas, Igaunijas galvaspilsētas.

"TakeOFF" festivāla teritorijas kopējā platība ir 10ha, 5ha pasākuma notikumiem un 5ha autostāvvietām un telšu izvietojumam.

Telšu pilsētiņa atrodas teritorijas vidū, starp autostāvvietu un pasākuma zonu, kas padara šo pasākumu par pilnīgi piemērotu apmeklētājiem.

Transports:

Tiks norīkoti speciāli autobusi, kas kursēs no Tallinas centra līdz pasākuma norises vietai abās dienas un atpakaļ uz Tallinu svētdien. Kursēšanas saraksts tiks precizēts.
Līdz Tallinai ir iespējāms nokļūt izmantojot pasaules lielāko ceļošanas kompāniju studentiem un jauniešiem „STA Travel” – www.statravelgroup.com

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
fC3lJ5uP3 cT4kN5xR2 nF6tI1uO5 cN7dM7hZ5 tV4iI7hJ2

Shanna

jO0qY9xX5 mX5oJ8tE1 qF5cP4fW3 rL3qL9dV4 zN0vH4dP1

Cruz

mU9iX1qZ3 pX6jA3xA7 mN1fC8eD1 jT6jN8mT9 uZ4kF9kR1

Wilheminaienāktreģistrēties