"Laime Pilnīga" iesildīs "Mumiy Troll" koncertu

Liene Pundore, 29.01.2009., 18:30

"Mumiy Troll" saglabājot savas tradīcijas, iepriecinās visus ar jaunu un neordināru "warm-up band" no Latvijas- "Laime Pilnīga".

"Laime Pilnīga" ir 2008. gada konkursu "Soundwave" un "Rock Legion" uzvarētāji.

Sestdien, 14. februārī, Sv. Valentīna dienā Arenā Rīga sagaidīsim pilnīgu laimi kopā ar "Mumiy Troll" un grupas "Laime Pilnīga" puišiem. Biļešu iepriekšpārdošana turpinās visās Biļešu Servisa kasēs un to cena ir sākot no 15 latiem.

"Laime Pilnīga" – 2008. gada atklājums, nereāli eiropeiska "Laime Pilnīga" pēc sava skanējuma, mums pamazām atgriež īstu rokenrolu, grupa ar savu spēcīgo skanējumu atzīmē ceļu uz jaunu rokenrola ēras sākumu, saglabājot visu no tiem "vecajiem - labajiem" laikiem un pieliekot mūsdienīgo. "Laime Pilnīga" mūziķi kopā laimīgi ir jau trešo gadu, jau pirms tam grupas puiši darbojušies mūzikā, bet šādā sastāvā ir no 2006.gada.

"Šī mūzika – tāds īsts rokenrols – mums ir vispatīkamākais, mēs to klausāmies un mēs to gribam spēlēt, mums tas vienmēr ir sēdējis iekšā, jau mūsu mammas un tēti ar to ir dzīvojuši un mūs audzinājuši. Es nespēju iedomāties, ka varētu spēlēt ko citu," saka "Laime Pilnīga" motors jeb vokālists un dziesmu autors Ervīns Ramiņš. Grupu pamanījuši gan skatītāji, kas video "I’m In Love with the Money" novērtējuši atzinīgi, balsojot par to Latvijas Mūzikas kanāla topā, gan kritiķi, dāvājot godalgotas vietas dažādos jauno grupu konkursos.

"Mumiy Troll" turpina 21. janvārī uzsākto tūri pa ASV roka klubiem, tverot jaunas un nebijušas emocijas, ar kurām grupa sniegs visemocionālāko koncertu vismaigākajā gada dienā. Baltijas tūres ietvaros grupa viesosies 11. un 12. februārī Lietuvā un 13. februārī Igaunijā, taču tieši Sv. Valentīndienas vakarā pie mums "Arēnā Rīga".
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
vienaalga, 30.01.2009. 22:14:50
Komentāra reitings: 1.463

Man jau dikti priecē Laime Pilnīga, tāds tiešām jauks skanējums, varētu pat aizstāt kādu Led Zeppelin daļu manā pleijerī :). Cheers!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
jD3qG2mB6 dR0xO4rJ4 replica bags replica bags fake bags

Bernadette

bF5jP1gY4 rE1dR4kE6 replica bags replica bags replica bags

Wyatt

uY9xO1iI8 fO5sT1gI0 fake bags fake bags fake bags

Shermanienāktreģistrēties