Kopprojekts "Due North"

Baiba Paozola, 06.12.2006., 08:58

Dānijas Kultūras Institūts š.g. 8.decembrī Rīgā, Andrejsalā un 9.decembrī Liepājā, klubā "Fontaine Palace" rīko Dānijas un Latvijas grupu un mūzikas industrijas kopprojekta "Due North" pasākumus, kur muzicēs ne vien Dānijas aktuālākā jaunā grupa Lily Electric, bet arī pašmāju shoegaze stila pārstāvji "Tribes of the City" un britroka grupa "Mofo".

Grupa "Tribes of the city"“Tribes of The City” ir grupa, kas Latvijas, kā arī citu valstu mūzikas mīļotājus pārsteiguši ar savu īpatnējo un neatkārtojamo skanējumu, izmantojot trokšņu elementus, pie kuriem tika cītīgi strādāts ierakstot nupat iznākušo albumu “For the sleepy people”. Grupas sastāvā apvienojušies Ksenija Sundejeva, Ints Barkāns, Sergejs Jaramišjans, Juris Justs, Mihails Sergejevs un Andrejs Vasiļjevs.


Grupas “Mofo” sastāvā ir četri puiši, Arnis Račinskis, Toms Ostrovskis, Pēteris Lunde un Edgars Rubenis. „Mofo” 2006. gada vidū klajā laida savu albumu, kur iekļautas 14 dziesmas, kas, kā atzīst grupas solists Arnis Račinskis, esot par mīlestību un tās trūkumu. Grupa izpilda tipisku britroku, kas veiksmīgi savienots ar dziesmu tekstiem latviešu valodā.


Trešdien, 6. decembrī plkst. 20:00 grupas “Tribes of The City” un “Mofo” viesosies Radio Naba, kur tiešajā ēterā dalīsies ar savu pieredzi koncertos un albuma ierakstīšanas procesā.


Grupa "Mofo"Kā vēsta Dānijas Kultūras Institūts, projekta pamatideja ir pieredzes apmaiņa un attiecību veidošana Latvijas un Dānijas mūziķu un mūzikas industriju pārstāvju starpā, kas šo valstu mūziķiem sniedz iespēju gūt jaunas zināšanas un paplašināt muzikālo skatījumu.


Projekta ietvaros tiek plānotas izglītojošas lekcijas, kā arī divas muzikālas daļas, kas norisināsies 8.decembrī Rīgā, Andrejsalā un 9.decembrī Liepājā, Fontaine Palace, kur būs iespēja klātienē dzirdēt pašmāju un dāņu māksliniekus. Ieejas maksa 2-3 Ls.


Dānijas Kultūras Institūts cer, ka šādas pieredzes apmaiņas pasākumi veicinās Latvijas un Dānijas grupu un industrijas tālāku sadarbību. Papildus informāciju par “Due North” var iegūt Dānijas Kultūras institūtā, Marijas 13, k.3, Berga Bazārā, tel. 7289994, e-pasts: dki@dki.lv .


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
<a href=https://volvopremium.ru/uslugi-stranitsa/tehnicheskoe-obsluzhivanie-volvo/> техническое обслуживание Volvo</a>   

Vladneubs

Ckaйп evg7773 Laminine LPGN цена от 28 usd. Если Медицина уже бессильна Спасает Ламинин - Laminine LPGN

FerminExask

Ckaйп evg7773 Ламинин +38097-613-1437 Laminine LPGN в Чоп Закарпатье 28 usd с доставкой на дом

Issacbogienāktreģistrēties