Senās mūzikas festivālā notiks koncertuzvedums bērniem Rundāles pilī

Rinta Bružēvica, 12.06.2015., 09:48

"Latvijas Koncerti" 21. Starptautiskajā Senās mūzikas festivālā ir sagatavojuši krāšņu koncertuzvedumu bērniem – "Pasaku par Ķēniņu Strazdubārdu", kas notiks Rundāles pils Baltajā zālē 11. jūlijā pl. 13.00.

Muzikālais uzvedums "Pasaka par Ķēniņu Strazdubārdu"Muzikālais uzvedums "Pasaka par Ķēniņu Strazdubārdu" ļaus mazajiem klausītājiem iepazīt gudro Ķēniņu Strazdubārdu, kurš pārmācīs izlutināto un kaprīzo princesi.

Uzvedumā piedalīsies - baroka orķestra "Collegium Musicum Riga" solistu ansamblis Māra Kupča vadībā; koris "Collegium Choro Musici Riga"; seno deju grupa "La Maison Noble" Stellas Upacieres vadībā; Baiba Berķe – mecosoprāns; Juris Vizbulis – tenors; deju studijas "Freska" dejotāji Tatjanas Pavļeņinas vadībā.

Koncertuzveduma producente Karina Bērziņa:

Senā mūzika ir īpaša ar savu mieru, harmoniju, tikai tai raksturīgo skanējumu. Ir bezgala liels prieks, ka jau daudzus gadus šo skaistumu bauda ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Un bērni ieklausās seno instrumentu - klavesīna, baroka vijoles, blokflautas balsīs; dzīvo līdzi pasakas varoņiem; klausās mūziku, ko sacerējuši izcili senās mūzikas meistari - Lulli, Šarpantjē. Un galu galā paši jūtas kā senajiem laikiem piederīgi, jo greznajā Baltajā zālē citādi justies jau nav iespējams. Bet mums, koncerta rīkotājiem, pēc koncerta ir cerība, ka senās mūzikas mīļotāju skaits nākotnē tikai pieaugs.

No pl. 11.30 pils pagalmā bērniem būs iespēja nogrimēties un piedalīties radošajās darbnīcās, kurās mākslinieku vadībā viņi gatavos jaukas lietiņas saistībā ar muzikālo pasaku. Vecāki tiek aicināti padomāt, kā saģērbt savus lolojumus tā, lai tērpā iezīmētos kaut neliels, tomēr senatnīgs akcents.

Koncertu vadīs - muzikoloģe Karina Bērziņa. Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
fast custom essays <a href=https://essayformewriting.com/#>essay </a> us essay writers <a href="https://essayformewriter.com/#">great essay writers </a> great essay writers https://formeessaywriting.com/

DanielPeF

<a href=https://hydranten.net>гидра магазин</a> - гидра, как зайти на гидру

Robertcex

Superb webpage you possess in here. Feel free to visit my blog - Masaje Relajante erótico Mexico (https://www.masajessublimes.com/)

Rosalinaienāktreģistrēties