Koncerts Ukrainas karā cietušajiem bērniem

Luīze Pastore, 09.06.2015., 11:40

Sestdien, 2015. gada 13. jūnijā Kalnciema kvartālā norisināsies "Pagalma izpārdošana" jeb mantu tirgus, vienlaikus uz brīvdabas skatuves izskanēs koncerts Ukrainas karā cietušajiem bērniem, atbalstot labdarības iniciatīvu "Kara bērni".

Koncerts Ukrainas karā cietušajiem bērniemNo plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla tirgū norisināsies mājsaimniecības mantu izpārdošana, kur ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis aicināts draudzīgi notirgot sev saimniecībā lieko, bet kādam citam tik nepieciešamo – mēbeles, lampas, tekstils, darbarīki un instrumenti, bērnu ratiņi un mantas, grāmatas, seno laiku pērles un mūslaiku atradumi, un citas mājsaimniecībā noderīgas lietas. Pieteikšanās tirdzniecībai: tirgus@kalnciemakvartals.lv, 26255148.

Atbalstot labdarības iniciatīvu "Kara bērni", dienas laikā notiks radošā darbnīca bērniem un koncerts ar bērnu ansambļu piedalīšanos.

Plkst. 12.00 uz Kalnciema kvartāla ābeļdārza skatuves uzstāsies Vangažu ukraiņu biedrības "Jatraņ" vokālais ansamblis "Kvitočki" (vadītāja Liene Nesteroviča) un Rīgas Ukraiņu vidusskolas tautisko deju kolektīvs "Perlinka" (vadītājs Egils Vilkaušs). Savukārt no plkst. 11.00 notiks nevalstiskās organizācijas "Latvijas Ukraiņu kongress" pārstāves Tatjanas Lazdas meistardarbnīca lupatu lellīšu izgatavošanā – ikvienam būs iespēja darināt mazas lellītes Ukrainas karoga krāsās, ko paņemt līdzi kā mazu un jauku piemiņu par labo darbu.

"Kara bērni" ir labdarības iniciatīva ar mērķi ieraudzīt traģēdiju Ukrainā un vākt ziedojumus Ukrainas karā cietušajiem bērniem – viņu rehabilitācijai Latvijā. Latvija saka Eiropai: bērni nepiesaka karu! Mūsu spēkos nav apturēt lodes. Tomēr mūsu spēkos ir dot ticību bērniem, kas karā zaudējuši vecākus un bērnību, un likt viņiem sajust, ka Eiropā viņi nav pamesti vieni.

Ziedojumu akcijas kulminācija būs iespaidīgs Latvijas un Ukrainas mākslinieku kopkoncerts "Kara bērni", kas notiks 6. jūlijā Dzintaru koncertzālē ar Ineses Galantes, Sergeja Jēgera, Jāņa Stībeļa, Ukrainas operas zvaigznes Dmitro Popova, Liepājas simfoniskā orķestra, kora Kamēr... un daudzu citu mākslinieku piedalīšanos bez atlīdzības, ziedojot savu laiku un talantu. Ikviena koncerta biļete, kas tiks iegādāta Biļešu Paradīzes kasēs, būs ceļa nauda kādam bērnam. Vairāk par iniciatīvu: www.karaberni.lv.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Sekojiet aktuālajai informācijai: www.kalnciemaiela.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
kR0eJ0eX2 gI4vS8wY8 rX7rV4wK7 mD8gS6hF8 lW6nT5aQ0

Mindy

lazer epilasyon lazer epilasyon Your images look great !!!

Jestine

Curtisbealpienāktreģistrēties