Koncerts "Depo eksperimenti"

Jānis Altmanis (artemijs), 20.01.2007., 12:05

Saklausījies labās atsauksmes par grupām "Bass 50" un "Amorālā Psihoze" nekas cits vien neatlika kā pašam redzēt un dzirdēt to visu.

Grupa "36ER"Pat nezinu ko, lai par koncertu saka, jo ir pat tā, ka teikt it šausmīgi daudz ko! Sāksim ar „Bass 50”. Nu cepuri nost viņa priekšā par šo sniegumu. Negribas te viņu pēkšņi nenormāli slavēt, bet priecē, ka Latvijā ir sastopami šādi cilvēki, kas spēj ko tādu nospēlēt. Vienīgi cik atceros iepriekšējā koncertā „Depo” basģitārists spēlēja kopā ar bundzinieku, bet šoreiz bundzinieks nebija, un nelikās, ka arī pat ir nepieciešams. Citus brīžus neskatoties uz skatuves, bet vienkārši baudot skaņas, likās vai tiešām tur ir viens cilvēks uz skatuves?!


„Libido” – eksperimentu un ambiet stila trīs grupas dalībnieku skaņas apņēma pilnīgi visus, šaubos vai kāds palika vienaldzīgs pret šīs grupas sniegumu. Kaut gan grupas sastāvā bija divi ģitāristi un bundzinieks, nevienu brīdi nelikās, ka būtu nepieciešamas basģitārists vai vokāls – viss bija kā nākas – skaņas, dialogi starp ģitāristiem, atmosfēra, kontakts ar klausītājiem.


Grupa „36ER” sniegums bija ļoti īss un nespēju tā īsti iedziļināties viņu mūzikā. Kaut kā palika atmiņā tāds liels haoss no viņu puses, bet tas nebija negatīvā nozīmē, drīzāk paliku tādā neizpratnē, par to, ko tad viņi īsti spēlēja, manuprāt, tāds spēcīgi skaļš noise rock bija.


Grupa "Amorālā Psihoze"Pēdējie spēlēja „Amorālā Psihoze”. Par šo grupu es arī dabūju klausīties visgarākās runas un spriedumus, bet tā kā citu viedokli mūzikā neuztveru īsti nopietni, jo katram rodas savādāks priekšrats, gāju pats pārliecināties par šo grupu.

Šeit nu atkal jālieto teiciens: „Cepuri nost viņu priekšā.” Citu neko piebilst nevarētu. Visa spēlētā mūzika bija kā viena liela skaņa, lidojums, kuru grupas katrs dalībnieks papildināja ar savu instrumentu. Nevienu brīdi nelikās, ka kaut kas trūktu vai būtu par daudz neskatoties uz to, ka uz skatuves bija pieci dalībnieki un tika spēlēti, ja nekļūdos, septiņi instrumenti + vokāliste.

Visas spēlētās skaņas bija tīrākā improvizācija un tā brīža izjūtas, šaubos vai šādu sniegumu otrreiz vairs kāds dzirdēs, bet noteikti gribētos.
Šis bija labākais un vērtīgākais koncerts kādu pus gada laikā biju dzirdējis, vienkārši tik daudz skaņu, tik daudz jaunu iespaidu, vārdiem neaprakstāmi.


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 20.01.2007. 17:27:43
Komentāra reitings: 0

Man patika tas suņuks bildēs :) Izskatās, ka koncerts bija arī vizuāli baudāms.

tr3vis, 20.01.2007. 23:04:09 (ip:81.198.37.22)
Komentāra reitings: 0

Bass50 the best!!!!

darmans, 21.01.2007. 11:15:28
Komentāra reitings: 0

nozheloju ka neaizgaju. pec apraksta spriezhot bijis neatkartojams koncerts, ta ir ka sezh majas un doma ka ai nafig iet :D
paldies artemijs par aprakstu, labs. ieverejo tavu majas lapu - laba ideja!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
wL7xQ8oZ4 zH9fI1nC1 fake bags replica bags replica bags

Young

pZ6zT2xL8 iH5kB4lJ3 replica bags replica bags replica bags

Michaela

nN7dU3dX6 yH7zM7mW4 replica bags replica bags replica bags

Harryienāktreģistrēties