Piektdien, 20. aprīlī 23:00 Studentu klubā uzstāsies igauņu koledžroka zvaigznes

Anita Alksne, 17.04.2007., 16:11

Ketaspidur (pop-punk/college rock), Busy Bee (rock/funk), īpašie viesi Age Of Stones (rock/jazz/funk)

Grupa "Ketaspidur"20. aprīlī sadarbībā ar Baltijas jauno mūziķu topu Nokia Open Stage Studentu klubā notiks šīs sezonas pēdējais pasākums, kurā redzēsiet 2 grupas no šī topa un arī pašmāju īpašos viesus.

"Ketaspidur" ir četri ārkārtīgi izskatīgi igauņu puiši, kas pievērsušies pēdējā laikā tik populārajam pop-punk un koledžrokam.
Grupa radusies 2000. gadā un ar pavisam nelielām sastāva izmaiņām pāris pēdējos gados kļuvusi par vienu no jauniešu iemīļotākajiem un karstasinīgākajiem igauņu bendiem. Jā, jā – bez ironijas var teikt, ka mūsu ziemeļu kaimiņi muzikālā ziņā ir līdzvērtīgi vai pat pārspēj dažu labu pašmāju kolektīvu.
Projektā grupa startē ar dziesmu „Can’t be”.
Mazliet par viņiem http://www.nokiaopenstage.lv/

"Grupas Busy Bee"(tālāk minēta, kā BZB) pirmsākumi meklējami 2004. gada pavasarī. BZB stilu ir grūti raksturot. Tas ir vairāku stilu apvienojums- funk, jazz, rock, hip-hop, u.c. stilu „zupa”, tomēr grupas mūzika radīta pietiekoši skanīgi un sarežģīti.

Jau pirmajos grupas kopmēģinājumos 2004. gada septembrī rodas radio singls-‘’Es Tevi gribu!’’, kas diezgan veiksmīgi rotē radio stacijās un topos. Protams, paralēli dziesmu rakstīšanai, grupas biedri strādā katrs savā pamatdarbā: naftas biznesā, multimediju vidē un citos peļņas avotos.

Projektā Baltic New Music Chart Nokia Open Stage grupa startē ar dziesmu „What for...?” kas ir angliskā versija dziesmai „Vai Tev ir”.
http://www.nokiaopenstage.lv/

Age of stones mūzikas skanējumu raksturo džeza, roka un funk (fanka) stilu sakausējums, kuru nopietnība atsvaidzināta ar nelielu veselīga humora devu. Mūziķu radošā attieksme pret valodu ļauj vienlīdz brīvi radīt dziesmas gan latviski, gan angliski.

Šodienu raksturojošās kustības, dažādu mākslu mijiedarbes un kultūras fenomenu rašanās laikā Age of Stones par savu misiju uzskata uzlabot sabiedrības noskaņojumu kā koncertuzstāšanos laikā, tā arī ikkatrā klajā laistajā ierakstā, saglabājot nemitīgu aktivitāti un atraktivitāti.

Grupa ar publiku komunicē jautri un nepiespiesti, tai pat laikā tieši un trāpīgi dzied par ikvienam un ikkatram svarīgo un aktuālo. Ieklausieties!
Resursi internetā www.ageofstones.lv

+ dj Carlo
Ieeja klubā no plkst. 22:00, ieejas maksas: jvlma studentiem Ls 2,00, citiem studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
fC3lJ5uP3 cT4kN5xR2 nF6tI1uO5 cN7dM7hZ5 tV4iI7hJ2

Shanna

jO0qY9xX5 mX5oJ8tE1 qF5cP4fW3 rL3qL9dV4 zN0vH4dP1

Cruz

mU9iX1qZ3 pX6jA3xA7 mN1fC8eD1 jT6jN8mT9 uZ4kF9kR1

Wilheminaienāktreģistrēties