Klubā "Melnā Piektdiena" vācu grupa "Diary of Dreams"

Armands Baranovskis, 17.12.2007., 22:20

10. janvārī klubā "Melnā Piektdiena" notiks leģendārās vācu muzikālās apvienības "Diary Of Dreams" koncerts albuma "Nekrolog 43" popularizēšanas tūres ietvaros.

Uz skatuves:
Diary of Dreams (gothic/electro) - www.diaryofdreams.de,
Darba Dienests (industrial) - www.myspace.com/darbadienests,
Scripta Sensus (neo-folk/dark ambient) - www.last.fm/music/Scripta+Sensus,
W.O.M.B (industrial/EBM) - http://myspace.com/wombatorium
Dj Soljarka

Biļešu cena 10 LVL, biļetes nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

"DIARY OF DREAMS" ir Adriana Heitsa (Adrian Hates) gara darbs, tas neapšaubāmi ir viens no interesantākajiem vācu tumšās mūzikas projektiem. Tematiski projekta mūzika vienmēr ir bijusi ļoti drūma, emocionāli piesātināta un melanholiska – tā aicina klausītāju ielūkoties fascinējošā un tajā pat laikā šokējošā pasaulē, kurā meditatīvas melodijas mijas ar dārdošiem ritmiem, nakts nomaina dienu, un tikai Adriana balss norāda ceļu tumšajos emociju koridoros.

Projekta ideja radās jau tālajā 1989. gadā, taču tikai 1994. gadā tika laists klajā pirmais albums "Cholymelan". Pēc diviem gadiem iznāca grupas otrais albums "End of Flowers". Bet 1997. gada albums "Bird Without Wings" un tam sekojošā turneja nesa "DIARY OF DREAMS" kulta statusu visā pasaulē. Tad sekoja tādi lieliski albumi kā "Moments of Bloom", "One of 18 Angels", "Freak Perfume", "Dream Collector" un "Nigredo".

2007. gadā pēc teju 3 gadu klusēšanas "DIARY OF DREAMS" atgriežas ar "Nekrolog 43", kurā visneiedomājamākajos veidos sajaukti elektronikas, roka, gotikas un EBM elementi. "DIARY OF DREAMS" turpina pārsteigt ar savu perfekcionismu un oriģinalitāti un neatlaiž klausītāja uzmanību no pirmās līdz pēdējai albuma skaņai. "Nekrolog 43" lieliski savieno atmosfērisko mūziku un elektroniskos ritmus ar Adriana savdabīgo vokālu, lai pilnībā iegremdētu klausītāju albuma emocionālajā skanējumā.

"Scripta Sensus" (no latīņu val."rakstu būtība"). Projekts sakņojies 2005. gada ziemā, Rīgas pievārtē, tā dēvētās, asiņainākās upes apskalotā uzkalniņā. Uzrakstītais paliek, tas neizzūd no priekšstata par būtisko gan laicīgā, gan garīgā izpratnē. "Scripta Sensus" dzeja ir dvēsele, tās politika ir matērija, stīgas ir kosmoss; nemainīgā seja paliks dzīves skatuve, tās daba ir mīlestība ar rituālu, kas ir dvēseles ceļojums. "Scripta Sensus" glabā noslēpumu, kas paliks tās mūzikā.

"W.O.M.B" ir neapšaubāmi interesants trīs cilvēku industrial/ebm projekts, kas skanējuma ziņā varētu būs salīdzināms ar tādiem elektroniskās mūzikas grandiem kā "Project Pitchfork", "Skinny Puppy" un "KMFDM". Neskatoties uz savu ne pārāk ilgo mūžu "W.O.M.B" jau ir paguvuši iesildīt vācu electronic/dark wave grupu "Das Ich".

Plašāka informācija:
www.melnapiektdiena.lv
 

3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 18.12.2007. 08:13:04
Komentāra reitings: -1.64

POPularizēšnas tūre :D
man nav ko teikt vairs ..

rxx, 19.12.2007. 20:43:53
Komentāra reitings: -4.48

"man nav ko teikt vairs .."
Paldies dievam!

Richard, 01.01.2008. 20:35:27 (ip:194.19.225.132)
Komentāra reitings: 0

Visi grib pelnīt naudiņu. Tas, ka Tu, Endo, to neproti nenozīmē to, ka citi necentīsies. ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
zA6yW2rK2 vK4tV8aH0 replica bags fake bags fake bags

Debora

wL7xQ8oZ4 zH9fI1nC1 fake bags replica bags replica bags

Young

pZ6zT2xL8 iH5kB4lJ3 replica bags replica bags replica bags

Michaelaienāktreģistrēties