Klubā "Depo" uzstāsies grupa "Alarmrock"

Guntis Vanags, 03.07.2006., 16:07

5. jūlijā klubā "Depo" kopā ar Latvijas alternatīvajā scēnā arvien lielāku cieņu iegūstošo grupu "All Day Long" un pieredzējušu mūziķu jauno grupu "Zavedomo" jau trešo reizi uzstāsies Zviedrijas grupa "Alarmrock".

alarmrock"Alarmrock" spēlē 3. viļņa ska, kurā ir liela punk ietekme, kā dēļ var pat teikt, ka grupa spēlē punk ar ska ietekmi. Grupa pastāv jau vairāk kā 3 gadus un Zviedrijas galvaspilsētā ir pazīstama ar savu asi sociālo nostāju un cīņu par vienlīdzīgu sabiedrību.


Grupa spēlē 5 puiši un 1 meitene, tās arsenālā ir ska mūzikai tradicionālais sastāvs, kura pūšamo instrumentu sekcijā tiek izmantota trompete un saksafons, tās uzstāšanās notiek lielā intensitātē un ir spēka pārpilnas.

Kā savu ietekmju avotus grupa min tāda grupas kā "The Clash", "Talking heads" un "James Brown", kaut gan, vērojot pirmās uzstāšanās "Depo", radās nepārprotamas asociācijas ar grupu "HIVES" – tādi pat enerģijas pārpilna mūzika, kas "Alarmrock" gadījumā tiek papildināta ar pūšamajiem instrumentiem, vienādie, 60-to gadu stila skatuves tērpi un pat kustības.

Zviedru nacionālā radio stacija "P3" "Alarmrock" dziesmu "Hey Mother" nodēvējusi par „gada punk-feministu barikāžu dziesmu”. Pagājušā gada vasarā "Maffio Rosso Records" paspārnē dienas gaismu ieraudzīja 10 dziesmu un nedaudz vairāk kā 20 minūšu garais grupas debijas albums.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 04.07.2006. 16:48:26
Komentāra reitings: 0

kruta

jānis, 05.07.2006. 10:29:26
Komentāra reitings: 0

Aha, zēl ka netieku prom no darba!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
nothing special

KazkzrdUnoma

zA6yW2rK2 vK4tV8aH0 replica bags fake bags fake bags

Debora

wL7xQ8oZ4 zH9fI1nC1 fake bags replica bags replica bags

Young



ienāktreģistrēties