Klubā "Depo" notiks koncerts "Depo Eksperimenti"

Guntis Vanags, 30.05.2007., 09:41

31. maijā Klubā "Depo" rīko jau otro koncertu no sērijas "Depo Eksperimenti", kurā uzstāsies 5 grupas, kuras spēlē eksperimentiem atvērtu mūziku.

Kņazs MiškinsKā galvenais vakara viesis uzstāsies duets no Baltkrievijas Kņazs Miškins. Šis intuitīvās improvizācijas duets darbojas jau vairāk kā 16 gadus. Tā dibinātājs un idejiskais vadītājs ir Leonīds Narušēvičs (ģitāra), kopā ar viņu spēlējošu muzikantu sastāvs patstāvīgi mainās, šobrīd viņa kompanjons ir Vladimirs Kravčenko (bungas). Savā pastāvēšanas laikā grupa ir izlaidusi vairāk kā desmit albumus, tai skaitā arī ASV leiblā Wood Records, Maskavas ierakstu kompānijās Geometria un Akatzia, ir uzstājusies neskaitāmos festivālos ne tikai savā dzimtenē, bet arī Maskavā, Pēterburgā, Prāgā, citur.


Neskatoties uz to, ka grupa aizraujas ar lielas formas darbiem, tās kompozīcijas tiek klausītas ar neatslābstošu interesi, burtiski vienā elpas vilcienā. Iespējams tas ir tādēļ, ka uz brīvas improvizācijas balstītajai mūzikai izdodas izbēgt no jebkādu stilu gan džeza, gan roka šabloniem. Grupa dod priekšroku strādāt ar ritmu un melodiju, izvairoties no trokšņu un disonanses radīšanas. Te nav ne solo, ne pavadošo instrumentu, mūzika rodas brīvā muzikantu saspēlē.


Kopā ar duetu Kņazs Miškins DEPO vēl uzstāsies jau sevi pierādījušie DUN DUN, eksperimentāls trio (2 ģitāras un bungas) LIBIDO, instrumentālu indie spēlējošie GASERATA, kā arī pavisam jaunais vairāku grupu dalībnieku (Soundarcade, S.I.L.S.) projekts DAS SONNTAGE LEGION, kurš tikai nedēļu atpakaļ uzvarēja Latvijas Universitātes jauno grupu konkursā.

Kņazs Miškins (Baltkrievija - intuitive improvisation)
http://knyazmishkin.narod.ru  
http://home.nestor.minsk.by/jazz/press/2006/08/0701.html  
http://h-a-z-e.org/music/mishkin.html 
http://akatzia.com
http://www.dyor.ru/img/km10116/index.html  
http://www.zvuki.ru/M/P/30891 
http://www.the-improvisor.com/hotlinks.htm  
+ Libido (LV – eksperimenti)
http://muzika.draugiem.lv/music/libido  
Gaserata (post-indie/ experimental, Rīga)
http://myspace.com/gaserata  
http://draugiem.lv/music/musician.php?mid=21886  
Dun Dun (eksperimenti)
http://www.myspace.com/dunduntheband  
Das Sonntag Legion
http://www.myspace.com/dassonntagslegion


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
jānis, 30.05.2007. 09:52:44
Komentāra reitings: 2.082

Pirmais eksperimentu koncerts bija super! Uz šo arī noteikti jāiet.

GreggviovA (gregg.wow.91@mail.ru), 19.10.2019. 05:20:37 (ip:5.18.234.59)
Komentāra reitings: 0


Хлопковая шелуха– отход при производстве хлопка. Пригодна чтобы строительства нижнего упруговлагоемкого и верхнего изоляционного слоев дорожной одежды. Мох– материал для устройства спортивных http://zabor-iz-profnastila-deshevo.blogspot.ru/2017/03/blog-post_34.html площадок. Применяются сфагновый мох верхового болота и гипновые мхи низинных болот.

HowardNom (yit.h85@mail.ru), 20.10.2019. 11:32:24 (ip:5.18.234.59)
Komentāra reitings: 0


Дернина такого газона должна иметься прочной на отверстие и вертикальные проколы, устойчива к горизонтальным сдвигам и повреждениям. Ради создания обыкновенного http://zabor-iz-profnastila-deshevo.blogspot.ru/2017/03/blog-post_7.html газона применяют злаковые травы с разнообразными типами кущения куста: корневищные, рыхлокустовые и корневищно-рыхлокустовые.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
If some one wants to be updated with most recent technologies then he must be visit this web page and be up to date everyday. Relaxation recre.sewomabest.com/relaxation/

Relaxation

Cpigbpw krpuppy@hotmail.com :

Kmjabrg

Ronbjpr kate.z@hotmail.com :

Auuwcxfienāktreģistrēties