Katra džeza festivāla rota– Avishai Cohen

Kristine Golubova, 28.05.2008., 23:09

4. jūlijā uz Kongresu nama skatuves festivālā "Rīgas Ritmi 2008" uzstāsies Avišai Koens.

Basists/komponists Avišai Koens (Avishai Cohen) ir mūziķis, kuru "Down Beat" nebaidās dēvēt par „džeza fantastu globālā mērogā ”, savukārt "Bass Player Magazine" atzīst viņu par vienu no ietekmīgākajiem 20.gadsimta basistiem.
Avishai Cohen
Koens ir ne vien pasaulslavens basa ģitāras meistars un veiksmīgs komponists, bet arī neparasts grupas vadītājs, kas iet Mingusa (Mingus), Džako Pastoriusa (Jaco Pastorius), Stenlija Klārka (Stanley Clarke) un Sting pēdās. Katru viņa radošo aktivitāti kritiķi slavē.

Avišai Koens ir viens no retajiem Izraēlā dzimušiem mūziķiem, kuri Amerikas Savienotajās Valstīs guvuši atsaucību. Koens pārceļas uz Ņujorku 1992. gadā tūlīt pēc tam, kad pabeidzis klasisko un džeza klavieru un basa studijas Izraēlā. Avišai muzicē dažādos žanros. 2003. gadā viņš veic ierakstu studijā ar pop-soul mūziķi Alisiju Kīsu (Alicia Keys), kā arī veiksmīgi uzstājas ar "Boston Pops Symphony Orchestra", ar Londonas un ar Izraēlas Filharmonijas orķestriem.

"Avishai, Shai Maestro un Mark Guiliana" trio īpašais burvīgums ir sava amata meistaru savienībā - šī grupa kā viens no mūsdienu baudāmākajiem un valdzinošākajiem trio jau vairāk kā trīs gadus sajūsmina klausītājus visā pasaulē. Viņu savstarpējās cieņas un simpātiju pilnā sadarbība, patiess, neviltots prieks un entuziasms ar kādu viņi muzicē, piesaista Koena mūzikai daudzus un dažādus klausītājus.

Audio Vizuāla informācija.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Слово пацана 8 серия

Ted

Regards. Fantastic stuff!

TarynnImmaf

Really loads of superb facts.

Tarynntofienāktreģistrēties