Jelgavnieki izcīna uzvaru jauno grupu konkursā Balvos

Aigars Ieviņš, 23.02.2009., 14:07

Jelgavnieku rokgrupa "Second File" uzvarējusi Balvos notikušajā jauno grupu konkursā "Mediators 2009", iegūstot tiesības skaņu ierakstu studijā "Sound Division Studio" bez maksas ierakstīt vienu dziesmu.

Saspringtā desmit grupu cīņā "Second File", kuri uzstājās pēdējie, lika mainīt žūrijas viedokli par labākā mākslinieka titulu.

Visi grupas dalībnieki pēc uzvaras komentē, ka iekšēji cerība bijusi, bet lielais panākums nācis negaidīti. "Cīņa bija ļoti smaga, uzstājās daudzas spēcīgas grupas," stāsta grupas vokālists Edijs Jurēvics.

Jelgavnieki iegūto balvu plāno izmantot, ierakstot savu jaunāko roka balādi "Tava patiesība". Šī dziesma guva plašu publikas atsaucību Balvos, stāsta "Second File" ģitārists Kristaps Baltiņš.

"Tas bija pārsteigums, ka vietējā publika šo dziesmu zināja par spīti tam, ka mēs to publicējām tikai pāris dienas atpakaļ," atzīst E.Jurēvics. Viņš uzskata, ka dziesma kļuvusi populāra, jo tā veltīta dzīves pamatvērtībām – mīlestībai un draudzībai. "Rakstot tekstu, gremdējos atmiņās, bet vienlaikus skatījos nākotnē. Svarīgākais ir neapstāties, bet iet uz priekšu!" atklāj vokālists.

Grupa "Second File" dibināta 2007.gadā un līdz šim tā veiksmīgi piedalījusies vairākos konkursos un koncertos. Tuvākās uzstāšanās grupai paredzētas 24.februārī, klubā Jelgavas Baltie krekli (labdarības koncerts "Sirds uz trotuāra"), 25.februārī Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā (Studentu folkfestivālā) un 6.martā klubā "Melnā piektdiena" Rīgā. Nesen jelgavnieki iekļuva starptautiskā konkursa "Emergenza" pusfinālā, kas 21.martā notiks Rīgā.

Konkurss "Mediators 2009" organizēts pirmo reizi, un tā mērķis ir veicināt jauno grupu darbību un pieredzi. Paredzams, ka arī nākamgad Balvos tiks organizēts šāda veida pasākums.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
CCCCCCCPPPPPPP Love collection: snippet.host/qcqvxn CCCCCCCPPPPPPP

TydoneTor

Prestasi Mahasiswa

Jamescrofe

gI8kG9uO1 yL7iE7bY6 dI3wX0kA6 rL3wG0gX5 nL6pN1jO0

Lorriienāktreģistrēties