Jaunums no grupas "Mango"

Grupa "Mango", 21.07.2010., 18:06

Grupa "Mango" ir izlaidusi jaunas dziesmas, pēc smagi grūta darba studijā tas beidzot ir noticis.

"Mango" ir 6 cilvēki kuri ar sirdi, dvēseli pieiet šai mūzikai, Ska/pop punk/ maybe Emo, kuru jau spēlē nedaudz vairāk kā jau 4 gadus. 2 no tiem tagadējā sastāvā un ir pietiekami laimīgi par notiekošo, lai turpinātu šo sadarbību arī turpmāk."Mango"

Aiz muguras jau simtiem koncertu Rīgā un tās apkārtnē, lielākos un mazākos festivālos, ar lielākiem un mazākiem, vietējiem un mazāk vietējiem māksliniekiem.

Ievērojamākie sasniegumi bijuši neskaitāmie koncerti ar mūsu franču draugiem "P.O.Box", kā arī austriešu siržu lauzējiem "Guadalajara", koncerti Lietuvā ar grupu ''Oil Bastards'' un Kauņas pilsētas svētkos, kā arī koncerti Polijā ar grupu ''Podworkowi Chuligani'' un ,protams, ar Latvijas ska mūzikas grandiem – "All Day Long", "Voiceks Voiska".

Pēdējos pāris gados esam uzsākuši aktīvu koncertdarbību, pavadījuši veiksmīgas vasaras, paspēlējuši tādos festivālos, kā "Sarkasms", "Zvērā", ''Fonofest'' "Skandafest", ''Skaposts'' u.c., kā arī uzsākām aktīvu cīņu divos pavisam jaunos Tv šovos – "Rock’n’Riga garāžas grupu duellis", kā arī "Sema" raidījumā "Troksnis".

"Mango" tagad ir pabeiguši darbu pie saviem jaunākajiem studijas ierakstiem un atvēruši klausītājiem durvis uz ierakstu klausīšanos un vērtēšanu.

Grupas sastāvs: Konstantīns Sedunovs - ģitāra/balss, Krists Kazaks - Trombons/back vokāls, Jānis Pavārnieks - Saksafons/back vokāls, Reinis Jaunais - solo ģitāra/ back vokāls, Mārtiņš Leja - bass/ back vokāls, Jānis Zariņš -bungas.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
endo, 23.07.2010. 09:28:17
Komentāra reitings: 0

cepuri nost bļaurim!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
"Guys just made a web-site for me, look at the link: <a href=https://www.google.co.zm/url?sa=t&url=http%3A%2F%2Frmwtug.org>have a peek at this site</a> Tell me your credentials. Thanks!"

DanielAdord

You have good knowlwdge at this point. My blog; %anchor_text (https://empotempotayams.blogspot.com)

Jocelyn

Great looking web site. Presume you did a great deal of your own coding. Here is my page %anchor_text (https://thamxop.com)

Deenaienāktreģistrēties