Jauns "STandART" albums "Autumn News"

Edgars Āboliņš, 05.11.2009., 17:02

6. novembrī "STandART" klajā laidīs savu otro studijas albumu "Autumn News" ("Rudens Vēstis").

Diskā iekļautas 11 dziesmas: deviņas no tām angļu, divas – latviešu valodā. Līdzīgi kā grupas iepriekšējais albums "Australia", arī "Autumn News" tapis Siguldas "Skaņu studijā", sadarbībā ar producentu Kasparu Tobi no grupas "Dzelzs Vilks". Albuma pirmais singls "I’m the Voices" / Autumn News" bez maksas lejupielādējams "STandART" profilā portālā "Last.fm".

Dziesmas "Pioneers" un "Autumn News" ir kopdarbs ar poļu mūziķi Hien. "STan"STandART"dART" draugi vairākās dziesmās ir iespēlējuši arī akustiskos instrumentus – vijoli, fagotu, mutes harmonikas. Grupas dalībnieki atzīst, ka, salīdzinot ar iepriekšējo disku "Australia", jaunais ieraksts ir daudz viendabīgāks un sajūtām bagātāks. Dziesmu tekstu uzmanības centrā galvenokārt ir gadalaiki, daba un dzīvnieki, un to saskarsme ar cilvēku.

Albuma "Autumn News" atvēršanas svētki notiks jau šo piektdien, 6.novembrī, klubā "Barons". No plkst.20 par vakara atmosfēru rūpēsies VJ Montuss. "STandART" uz skatuves kāps plkst.21, galvenokārt uzmanībai piedāvājot tieši jaunās dziesmas. Pēc koncerta par svētku noskaņojumu turpinās gādāt VJ. Līdz šī gada beigām "STandART" plāno vēl dažus koncertus Baltijas valstīs, savukārt ziemā grupa sniegs koncertu virkni Somijā.

Grupu "STandART" 2002. gadā, Jelgavā izveidoja Kalvis Kluburs. Turpmāko gadu laikā grupa piedzīvoja pastāvīgas dalībnieku maiņas, līdz beidzot sastāvs nostabilizējās un par grupas dalībniekiem kļuva arī Juris Tipa ("Depo", "Pasaules Gaisma") un brāļi Vladislavs un Harijs Beļski. "STandART" ir koncertējuši Baltijas valstīs un Polijā, kā arī bijuši vācu leģendārās grupas "Camouflage" iesildītāji koncertā Tallinā. Uz Meksiku aizbraukušā Jura Tipas vietu grupā kopš 2008.gada ir ieņēmis Mārtiņš Links.

Iepriekšējais grupas albums "Australia" 2007.gadā tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai kategorijā "Labākā Debija", kā arī izpelnījās atzinību un pozitīvus vērtējumus no ārvalstu dīdžejiem un mūzikas izdevumiem, kas vairākkārt uzsvēruši, ka, lai gan "STandART" ieturētais mūzikas virziens ir skaidrs, grupai tomēr izdodas panākt īpašu skanējumu.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
These guys say that you do not need a lawyer to immigrate to Canada and they publish lots of information videos on how to do it yourself: https://www.youtube.com/channel/UC7_zz6L9_Wbp9n-7M4NwhtQ I have just sent them an email with a few questions, we ll see how good the are.

Donniebruct

Hello I want you let's have passionate sex my nickname (Vitalinka96) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8458739

CarolReusa

We are glad to see you in our midst Enter into me deeper and fuck my nickname (Isena87) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8356768

CarolFenienāktreģistrēties