Latvijas Universitātes fakultāšu prezentācijas un Jauno mūzikas grupu konkurss Vērmanes dārzā

Loreta Skaburska, 19.05.2008., 09:16

21.maijā Vērmanes dārzā visi Latvijas skolēni un citi interesenti būs gaidīti ikgadējā Latvijas Universitātes Studentu padomes Latvijas Universitātes fakultāšu prezentāciju pasākumā LU Dārzs 2008.

Apmeklētājus no plkst. 11:00 līdz 17:00 gaidīs 13 Universitātes fakultātes. Bet vakarā, plkst. 19:00 sāksies LU Jauno mūzikas grupu konkursa fināls.

Fakultāšu priekšnesumi šogad būs apskatāmi pie prezentāciju teltīm, kas izvietotas būs visā Vērmanes dārza teritorijā. Atnākot, uz LU Dārzu, skolēniem būs iespēja iepazīties ar viņus interesējošajām studiju programmām, kā arī iegūt informāciju par studiju procesu. Fakultāšu aktīvākie studenti būs parūpējušies arī par atrakcijām, eksperimentiem un konkursiem pie fakultāšu informatīvajām teltīm.

Jau otro gadu par LU Dārza „reklāmas seju” ir izvēlēts Sprīdītis, kas dodas meklēt laimi uz kādā no LU fakultātēm. Šogad kopā ar Sprīdīti pasākuma apmeklētāji varēs dejot ar juristiem tiesneša mantijā, eksperimentēt kopā ar ķīmiķiem, iegūt jaunas zināšanas no topošajiem pedagogiem un psihologiem, piedalīties politologu šovā „Kas notiek Latvijā?” un citādi iepazīties ar studentu dzīvi LU.

Pasākuma apmeklētājus Vērmanes dārza estrādē plkst. 14:00 uzrunās Universitātes rektors prof. Mārcis Auziņš, bet no plkst. 12:30 viesus priecēs LU radošie kolektīvi - jauktais koris „Juventus”, senās mūzikas ansamblis „Canto”, vīrus koris „Dziedonis”, kā arī deju folkloras kopa „Dandari”.

Pēc LU Dārza informatīvās daļas apmeklētājus priecēs muzikāls pasākums. 19:00 sāksies LU Jauno mūzikas grupu konkursa fināls. Tajā piedalīsies mūziķu grupas, kuru dalībnieki studē LU. Konkursa dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām - ieraksta laiku Latvijas Radio studijā un uzstāšanās laiku Jauno studentu svētkos „Aristotelī 2008”, kā arī par citām vērtīgām balvām. 

 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 21.05.2008. 13:18:00
Komentāra reitings: 0

varēs dejot ar juristiem tiesneša mantijā, eksperimentēt kopā ar ķīmiķiem, iegūt jaunas zināšanas no topošajiem pedagogiem un psihologiem

un kāpēc nav pieminēta dzeršana ar ģeogrāfiem? :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
aG4tG2dB8 wH0fR7tC6 replica bags fake bags fake bags

Emil

hT9rA1xD4 zB0sF3uD8 replica bags fake bags replica bags

Juli

eX6yQ8tK5 aM0aM0gA0 fake bags replica bags replica bags

Vadaienāktreģistrēties