Jauniešu kora "Balsis" 29. sezona godam sākusies

Ints Teterovskis, 31.08.2015., 11:11

No 20.-23.08. notika Jauniešu kora "Balsis" jau piektā koncertsērija "Daugavas balsis". Šoreiz sniedzām 9 koncertus upes ceļa posmā Krustpils-Aizkraukle.

"Daugavas balsis"Izsakām vislielāko pateicību visiem, kuri līdzēja koncertsērijas tapšanā un realizācijā! Paldies Krustpils, Pļaviņu, Jaunjelgavas, Kokneses un Aizkraukles novadiem, Klintaines, Staburaga un Seces pagastiem, draudzēm, kultūras dzīves organizatoriem, pašvaldību vadītājiem un labiem ļaudīm.

Foto reportāža un arī koncertsērijas apraksts pieejams www.balsis.lv.

Jaunu dziedātāju uzņemšana!

Vēl tikai 3. septembrī tiek organizēta jauno dalībnieku uzņemšana īpaši tenoru, 1. soprānu un 2. basu grupās vecumā līdz 25 gadiem un tikšanās ar kora māksliniecisko vadītāju – diriģentu Intu Teterovski.
Jaunos dalībniekus aicina aizpildīt anketu, kas atrodama balsis.lv un tur pat arī sekot noklausīšanās grafikam, kas norisināsies Vecrīgā, Mazajā Ģildē, kora mājvietā 3. septembrī no plkst. 19.00. Piesakoties vienā no labākajiem koriem Latvijā, jau esošie dziedātāji un diriģents informē, ka kora mēģinājumi notiek pirmdienās un piektdienās 18.30 – 21.30, reizēm trešdienās; apmēram 70 koncertaktivitātes gadā; vairāki muzikāli projekti – "Daugavas balsis", Ziemassvētku programmas, solo koncerti, muzikālās nometnes u.c.

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra Mazā ģilde Jauniešu koris "Balsis" dibināts 1987. gadā. Kori vada diriģents Ints Teterovskis. Jauniešu korī Balsis dzied ap četrdesmit skolēnu un studentu no visas Latvijas. Koris ar panākumiem uzstājies Latvijas koncertzālēs, baznīcās un labdarības pasākumos, kā arī ārzemēs – Skandināvijā, Spānijā, Krievijā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citur. Koris "Balsis" ir vairākkārtējs laureāts Vispārējo latviešu dziesmu svētku koru karos un 2015. gadā koru skatē atzīts par labāko jaukto kori Latvijā. Dziedātāju sniegums novērtēts arī vairākos starptautiskos konkursos Šveicē, Spānijā, Norvēģijā, Igaunijā, Austrijā, Itālijā un Latvijā. Kora repertuārs ir ļoti plašs. To veido a capella dziesmas un lielformas darbi ar simfonisko orķestri, kas tapuši no renesanses laikmeta līdz mūsu dienām. Īpašu popularitāti guvuši kora "Balsis" Ziemassvētku koncerti Sv. Pestītāja baznīcā, kā arī projekts Daugavas Balsis, kas noslēgsies 2017. gadā.

Vairāk informācijas kora sociālajos portālos Twitter un facebook.com kā arī mājaslapā www.balsis.lv - jautājumi - choir@balsis.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Incredibly informative....looking frontward to coming back. Also visit my homepage ... laser printers (www.kennethknee.com (https://www.kennethknee.com/mediawiki/index.php/User:MarissaFullarton))

Mabel

I value the data on your internet site. Regards. My website ... 영등포 출장 (https://seoulmassage5.tumblr.com/)

Beatris

Your knowledge is incredibly intriguing. My web blog: slotxo (https://www.slotxovip.com/)

Hermineienāktreģistrēties